تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۵:۳۰
کد مطلب : 86699
فعالان شبکه های اجتماعی با انتشار دو تصویر ادعا کردند که انقلاب مسلحی در

انقلابیون عربستان نیروهای امنیتی آل سعود را به اسارت گرفتند+تصاویر

به گزارش سرویس بین الملل رهیاب، فعالان شبکه های اجتماعی عربستان شب گذشته با انتشار تصاویری خبردادند که انقلاب مسلحی در “قطیف” در شرق عربستان در حال شکل گیری است.

درتصاویرمنتشر شده در شبکه های اجتماعی سعودی که در برخی پایگاه های خبری عربی نیز بازتاب داشته است عده ای جوانان به چشم می خورند که دو سرباز سعودی را اسیر کرده اند.
گفتنی است شرق عربستان به دلیل تدابیر سخت گیرانه آل سعود طی چندین سال گذشته همیشه آبستن حوادثی بوده است که این سختگیری ها پس از حمله سعودی ها به یمن چندین برابر شده است برخی کارشناسان معتقدند تغییر وتحولات در هیات حاکمه عربستان و تحولات منطقه ای موجب بروز انقلاب های خودجوش مرذمی از دورن عربستان خواهد شد.
u1
 1. آبادان می‌گه:

  عربستان سعودی نه. بگید ناعربستان سعودی
  دلیل اول اینکه سید حسن نصرالله گفته که سعودی ها باید عرب بودنشون رو ثابت کنن
  ثانیا اتفاقاتی که برای حجاج ایران در چند وقت اخیر در فرودگاه اتفاق افتاد بعضی میخواستن از آب گل آلود ماهی بگیرن و جنگ قومیتی راه بندازن و خودشون رو نماینده مردم ایران میدونستن و ایرانی های عرب زبان رو در ردیف اول اتهام قرار داده بودن که انگار همینها مسول تجاوز به حجاج بودن حتی توی واتس آپ شایع کرده بودن که در ایذه یک جوان اهوازی به مغازه دار راجع به همان موضوع متلک انداخته بود سپس مغازهدار با کمک مشتریان به حمله ور شدن و مورد ضرب و شتم قرار دادن بعد از چند روز که نفت توی اهواز مسابقه داشت بعد از مسابقه پراید با شیشه های شکسته توی واتس آپا رد وبدل میشد و میگفتن که عربها تلافی کردن و وقتی استقلال اهواز میاد مسجدسلیمان باید تلافی کنیم و میخواستن مردم رو بجون هم بندازن ولی هر دو قومیت با هوشیاری عمل کرده و وارد بازی نشدن. همش بخاطر اینه که میگیم عربستان سعودی. مگه سوریه و عراق و لبنان و یمن عرب نیستن چرا نمیگیم عربستان یمن که مایه افتخاری باشه برای عرب زبانان کشورمان و سعودیهای انگلیسی را که استحقاق واژه عرب را ندارند عربستان میخوانیم
  ثالثا کشور ما از عرب و کرد و ترک و لر و بلوچ تشکیل شده و ادعای همدلی با هم را داریم پس نباید کشور ترکیه را ترکها بخوانیم و کردستان عراق را کردها بخوانیم و سعودیها و کشورهای عربی دیگر را عربها بگوییم و عده به عمد با استفاده از لغات خواهان اغتشاش در نظام جمهوری اسلامی را دارند سر جاشون بنشونیم

 2. رضا می‌گه:

  احسنت. از اول باید به شیعیان اسلحه می رسید الان هم دیر نشده باید تا توسط وهابی ها قتل عام نشدند تا بن مسلح شوند