تاریخ انتشار خبر: ۹ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۰:۲۷:۲۷
کد مطلب : 97570
کانون بسیج فرهنگیان آبادان طی بیانیه ای منتشر کرد:

اهانت مدیر آموزش و پرورش آبادان به امام جمعه و حوزه علمیه غیر قابل قبول است

عصر آبادان: در پی اهانت شرم آور مدیر آموزش و پرورش آبادان به امام جمعه و حوزه علمیه آبادان ،کانون بسیج فرهنگیان آبادان بیانیه ای منتشر کرد:

به گزارش عصر آبادان ؛ متن این بیانیه بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روحانیت معظم و آگاه و بیدار تشیع در عصر غیبت امام عصر(عج) همواره چراغ راه طالبان علم و عمل و سالکان طریق حقیقت بوده اند. علمای دلسوخته ای که در ادامه جریان نورانی رسالت و امامت تحت ولایت امام عصر(عج)وظیفه تعلیم و تربیت جامعه اسلامی را عهده دار بوده اند.
در این عصر باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری مرجع تقلید بزرگ شیعیان و عارف روشن ضمیر حضرت امام خمینی(ره) نقش روحانیت پر رنگ تر از همیشه دیده می شود.
بیانات ارزشمند حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در حفظ حرمت جایگاه روحانیت معظم بر هیچکس پوشیده نیست.
نهاد آموزش و پرورش باید با بهره گیری از تعالیم حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و استفاده از نصایح و رهنمودهای ارزشمند علمای بیدار و دلسوز برجهت تعلیم و تربیت نسلی مؤمن و انقلابی در طراز جمهوری اسلامی ایران گام بردارد، همکاری متقابل نهاد آموزش و پرورش و حوزه های علمیه در قالب کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش از سالیان دور چشم اندازی روشن برای این اهداف ترسیم نموده است. آموزش و پرورش آبادان از دیر باز تحت تأثیر علمای مؤمن و مجاهد همچون مرحوم آیت الله جمی،آیت الله طرفی و حوزه های علمیه امام صادق(ع)و حضرت فاطمه زهرا(س)به خوبی این همکاری را به نمایش گذاشته است.
کسب عنوان کمیته برتر همکاری های حوزه و آموزش و پرورش شهرستان آبادان تحت حمایت و رهنمودهای امام جمعه مؤمن و فهیم و ولایی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ابراهیمی پور و همکاری خوب و صمیمانه حوزه های علمیه شهرستان در سطح استان خوزستان و با حمایت مدیران سابق آموزش و پرورش آبادان مهر تأییدی بر این همکاری های خوب و مؤثر در سال های گذشته بوده است.
متأسفانه در ضیافت افطار شنبه شب در مجتمع آموزشی و پرورشی صالحین شاهد اهانت بی سابقه مدیر آموزش و پرورش آبادان به امام جمعه آبادان و حوزه های علمیه بودیم. این اهانت و بی احترامی به روحانیت آگاه و دلسوز شهرستان غیر قابل قبول می باشد.
ما فرهنگیان بسیجی شهرستان آبادان ضمن اعلام انزجار و محکوم کردن این اهانت گستاخانه از جانب مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اعلام حمایت از امام جمعه مؤمن،ولایی و انقلابی حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا ابراهیمی پور و حوزه های علمیه امام صادق(ع)و حضرت فاطمه زهرا(س)خواستار برخورد قاطع با فرد توهین کننده از جانب مسؤلین شهرستان می باشیم.

کانون بسیج فرهنگیان آبادان

گفتنی است دو روز پیش و در یک ضیافت افطار که با حضور مسئولان برگزار شد ، علوانیان مدیر آموزش و پرورش با ادبیاتی سخیف و غیر مودبانه  به جایگاه امامت جمعه و حوزه علمیه در آبادان اهانت کرد.

جزئیات این خبر را در ساعات آتی منتشر خواهیم کرد.

  1. علی می‌گه:

    ریاست محترم ادازه فردی فرهیخته دلسوز مومن ومتعهد به نظام و جز خانواده شهداست وچنین شخصی هرگز در کارنامه اش چنین مطالبی را نخواهید یافت اللهم عجل لولیک فرج

  2. ناشناس می‌گه:

    سلام دیگه این همه دروغ کافیه از خدا بترسید

  3. مریم می‌گه:

    باسلام .فرهنگی محترم از خدا بترس وبعد با تحقیق کافی از طرفین قضاوت کن.از خدا بترس.اللهم عجل لولیک الفرج