تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۲:۰۸
کد مطلب : 43783

اهدای‌خودرو به تماشاگران پرسپولیس و تراکتورسازی

یک دستگاه خودرو MVM در روز بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی به تماشاگران اهدا خواهد شد.

 به گزارش عصر آبادان، امیرحسن امیری مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: قرار است طی مراسمی که بین دو نیمه دیدار روز جمعه تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی برگزار می شود، از خودرو جدید شرکت مدیران خودرو رونمایی شود. 

وی درباره قرعه‌کشی این خودرو گفت: قرار است یک دستگاه خودرو را به قید قرعه به یک هوادار که بلیت الکترونیکی خریده است، اهدا کنیم.

 

امیری با بیان اینکه هوادارانی که می‌خواهند در این قرعه‌کشی شرکت کنند باید بلیت الکترونیکی تهیه کرده باشند گفت: قصد ما از اجرای این قرعه‌کشی این بود که فرهنگ استفاده از بلیت الکترونیکی را میان تماشاگران بیشتر کنیم و تماشاگران بیشتر به ورزشگاه بیایند.

 

وی به حمایت های این شرکت از تیم های ملی ایران در رشته های مختلف اشاره کرد و افزود: بعد از المپیک لندن در مراسمی که داشتیم به مدال اوران این دوره از بازیهای المپیک خودروهایی را هدیه کردیم و قطعا در آینده نیز این اقدامات در جهت حمایت از ورزش ملی ایران صورت خواهد گرفت.

 

امیری در پاسخ به این پرسش که آیا این شرکت مثل چند شرکت خودروسازی دیگر قصد حضور در ورزش و تیمداری را ندارد، گفت: تاکنون به این موضوع به طور جدی وارد نشده ایم اما این احتمال وجود دارد که آینده بخواهیم روی این مسئله هم برنامه ریزی کنیم.

 

رونمایی از خودرو ۳۱۵ جدید این شرکت جمعه با حضور هادی طباطبایی دروازه بان پیشین تیم استقلال و علی انصاریان بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس انجام خواهد شد و پس از آن این خودرو از طریق قرعه کشی به یک تماشاگر حاضر در ورزشگاه اهدا خواهد شد.

منبع: ایسنا