تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۷:۵۶
کد مطلب : 100558
همسر شهیدتقوی خبر داد:

اهدای بخش عمده دارایی ها و اموال شهید تقوی به مددجویان

پروین مرادی همسرشهید حاج حمید تقوی فراز شهدای مدافع حرم در عراق گفت: بنا به وصیت سردار شهید سید حمید تقوی فر از شهدای مدافع حرم، بخش عمده دارایی ها و اموال این شهید بزرگوار برای کمک به مددجویان کمیته امداد اهدا شد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از کارون نیوز،پروین مرادی همسرشهید حاج حمید تقوی فراز شهدای مدافع حرم در عراق گفت: بنا به وصیت سردار شهید سید حمید تقوی فر از شهدای مدافع حرم، بخش عمده دارایی ها و اموال این شهید بزرگوار برای کمک به مددجویان کمیته امداد اهدا شد.
وی افزود: بنا به وصیت این شهید و موافقت فرزندان شهید، حدود ۴٫۵ هکتار زمین کشاورزی و منزل حدود ۳۵۰ متری در روستای ابودبس از توابع شهرستان کارون، و سه دهنه مغازه به مددجویان کمیته امداد اهدا شد.
همسرشهید حاج حمید تقوی فرتصریح کرد: به خواسته شهید تقوی فر و فرزندان این شهید عزیز، عواید حاصل از فروش محصولات و اجاره و زمین های کشاورزی به ایتام زیر پوشش کمیته امداد اهدا شد.
سردار شهید تقوی فر، مدافع حرم امامین عسکریین(ع) ششم دی امسال در منطقه عمومی سامرا در ۱۱۰کیلومتری شمال بغداد بدست عوامل تکفیری و جنایتکار داعش به فیض شهادت نایل آمد.