تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۶:۱۰
کد مطلب : 54062
مسئول جوانان جمعیت هلال احمر آبادان خبر داد

اهدای کتاب به اعضای کانون‌های هلال احمر آبادان

مسئول جوانان جمعیت هلال احمر آبادان از اهدای کتاب به اعضای کانون‌های هلال احمر آبادان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

خبرگزاری فارس: اهدای کتاب به اعضای کانون‌های هلال احمر آبادان

عصر آبادان ، علیرضا آریافر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان از اهدای کتاب به اعضای کانون‌های هلال آبادان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد و اظهار کرد: این اقدام در راستای ترویج و تشویق فرهنگ مطالعه در میان کودکان و نوجوانان انجام شد.

وی افزود: این جمعیت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان و نهاد امور کتابخانه‌های شهرستان بیش از ۲۵۰ نسخه کتاب به اعضای کانون‌های هلال احمر آبادان اهدا کرد.

مسئول جوانان جمعیت هلال احمر آبادان با اشاره به همکاری میان بخش‌های یاد شده با این جمعیت تصریح کرد: دو کتاب با عناوین «ماه مهر هلال» و «کتاب مهربان غنچه‌های هلال» و دیگر کتاب‌های آموزشی با موضوعات مختلف در اختیار این جمعیت قرار گرفت که ما نیز این کتاب‌ها را در میان اعضا به ویژه کودکان و نوجوانان توزیع کردیم.

آریافر در پایان با اشاره به دیگر برنامه‌های جمعیت هلال احمر آبادان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی تصریح کرد: افتتاح کتابخانه جمعیت هلال احمر در محل امور جوانان هلال احمر شهرستان و دو ایستگاه کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این ایام است.

منبع: فارس