تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۹:۰۵
کد مطلب : 34960
آه و افغان از دست شرکت مخابرات/

سرعت لاک پشتی اینترنت در آبادان / یک نفر به داد کاربران آبادانی برسد…

عصر آبادان: حال و هوای این روزهای اینترنت آبادان اصلاً مناسب نیست.

3730112

به گزارش عصر آبادان ،‌علیرغم پیشرفت های بزرگ بشری در عرصه ارتباطات و آسان شدن استفاده از شبکه های جهانی و ملی در اقصی نقاط جهان ، سرعت اینترنت آبادان در این ایام از همیشه اوضاع بدتری را تجربه می کند.

این در حالی است که تمایل مردم آبادان برای استفاده از این شبکه گسترده ، روز به روز بیشتر شده و بنا به آمار غیررسمی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت در این شهرستان ،‌ تعداد مشترکان استفاده از خدمات اینترنتی در حال افزایش است.

گفته می شود همین امر باعث بالارفتن ترافیک شبکه و در نتیجه کاهش سرعت آن می شود.اگر چه همه ی دلایل کندی اینترنت در این یک مورد خلاصه نمی شود و وجودبرخی  شرکت های واسط که توانایی چندانی در ارائه خدمات خود ندارند و همچنین پایین بودن سرعت سراسری اینترنت در کل کشور را می توان به آن افزود.

البته از سایر شهرهای استان نیز اخبار خوبی از وضعیت اینترنت به گوش نمی رسد و مشترکان آنها مانند آبادانی ها ،‌ در حسرت استفاده ایمن و پرسرعت از اینترنت مانده اند.

آخر اینکه این پدیده ارتباطی قرن که روز به روز بر سرعت آن افزوده می شود ،‌این روزها در آبادان با سرعت لاک پشتی دوران خود را سپری می کند و شرکت ارتباطات زیرساخت شرکت مخابرات خوزستان و شهرستان آبادان باید برای برون رفت هزاران کاربر از این گرفتاری ، راه حل فوری در نظر بگیرند.

  1. ناصر بومبر می‌گه:

    چشمم آب نمیخوره