تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۶:۱۹
کد مطلب : 28333

اولویت هدایت تیم ملی پس از جام جهانی

علی کفاشیان می گوید پرداخت حقوق درخواستی کارلوس کی‌روش از عهده فدراسیون فوتبال خارج است.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال که در غرفه فدراسیون فوتبال در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور پیدا کرده بود، در جمع خبرنگاران گفت: «به دنبال این هستیم که بهترین امکانات را برای تیم ملی فراهم کنیم. بنده به شخصه از اردوی آفریقای جنوبی و شرایط آن راضی بودم. امیدوارم در اردوی اتریش شرایط بهتر از این شود.»

او در واکنش به اعتراض ملی پوشان نسبت به لباس تیم ملی گفت: «لباس های تیم ملی بهترین جنس شرکت آل اشپورت است و مشکل خاصی ندارد. کسی به کیفیت آن اعتراضی نکرده، اگر تعداد آن کافی نبود باید بگویم که لباس ها بر اساس سفارش تدارکات تیم ملی تحویل داده شده است.»

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: «کی‌روش بهترین گزینه برای تیم ملی بعد از جام جهانی است. او درخواست افزایش حقوق ۴۰ درصدی کرده که بر این اساس دستمزد او و دستیارانش ۴.۵ میلیون دلار خواهد شد که پرداخت آن از عهده ما خارج است. هر چند اولویت اول ما کی‌روش است و اگر بتوانیم از نظر مالی با او توافق کنیم قطعا سرمربی تیم ملی باقی خواهد ماند. هر چند اگر جواب او منفی باشد به سراغ گزینه بعدی می رویم.»

او همچنین در واکنش به شایعات مبنی بر مذاکره با حسین فرکی برای هدایت تیم ملی گفت: «همانطور که گفتم اولویت اول ما کی‌روش است و هنوز با کسی مذاکره نکرده ایم.»

کفاشیان با بیان اینکه تیم ملی در اتریش سه بازی تدارکاتی خواهد داشت، گفت: «تیم واقعی ما در کشور اتریش مشخص خواهد شد چرا که همه بازیکنان اصلی در آن اردو حضور دارند.»

منبع: خبرآنلاین