تاریخ انتشار خبر: ۳ , تیر, ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۶:۰۴
کد مطلب : 115719
یک مقام مسئول در بانک رفاه: خروج صدقی از کشور بعید است؛ امروز صبح با او حرف زدم

اولین واکنش به شایعه خروج صاحب فیش نجومی از کشور

الله وردی حبیب پور خروج علی صدقی، مدیر عامل بانک رفاه کارگران از کشور را رد کرده و اعلام داشت که امروز صبح از طریق تلفن داخلی دفتر، با مدیر عامل بانک صحبت کرده است.

مدیر روابط عمومی بانک رفاه کار گران در گفتگو با نسیم آنلاین، خروج علی صدقی، مدیر عامل بانک رفاه کارگران از کشور را رد کرده و اعلام داشت که امروز صبح از طریق تلفن داخلی دفتر، با مدیر عامل بانک صحبت کرده است.

گفته می شود که علی صدقی، حوالی عصر امروز در فرودگاه بین المللی  امام خمینی(ره) رویت شده که گمان می رود، قصد خروج از کشور را داشته است.

“الله وردی حبیب پور” گفته که حوالی ظهر هم “علی صدقی” از طریق تماس موبایلی با وی، در مورد موضوعی صحبت کرده ، از این رو خروج “صدقی” از کشور امری بعید است.

“علی صدقی”، یکی از حاشیه ساز ترین مدیران عامل بانکی در یکماه اخیر بوده که با انتشار تصاویر فیش های حقوقی او، جنجال های زیادی بر علیه مدیر عامل بانک رفاه کارگران در فضای رسانه ای کشور به راه افتاده است.

البته، مدیرعامل بانک رفاه کارگران درخصوص رسانه‌ای شدن فیش حقوقی میلیونی خود گفته است که سندی که دررسانه‌ها منتشر شد پرینت گردش حساب بود که مانده حساب را در ۱۰ ماه گذشته نشان می‌داد و تنها حقوق ماه اسفند ماه او نبود.  وی ادعا کرده که در برخی از رسانه‌ها به گونه‌ای تلقی شده که مبلغ ۲۳۴ میلیون تومان تنها مربوط به یک ماه بوده است، درحالی که این موضوع یک دروغ بزرگ است.

کمی پیشتر، یک رسانه در گزارشی آورده که بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته در مورد دریافت حقوق‌های نامتعارف توسط مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه و نظر به دستور اکید رئیس جمهور نسبت به عزل مدیران متخلف در زمینه دریافت حقوق‌های نامتعارف بر این اساس علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه از سمت خود برکنار می‌شود.

از قرار معلوم، به دنبال ارسال فهرست مجموعه حقوق‌های دریافتی متوسط یکسال اخیر مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی از سوی اعضای هیات دولت به دفتر معاون اول رییس جمهور،اسحاق جهانگیری دستور تشکیل کمیته‌ای سه نفره برای رسیدگی و تطبیق این دریافتی ها بر اساس قوانین و مقررات را صادر کرده است.