تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۰۶:۱۲
کد مطلب : 49460

اولین پروژه سینمایی درباره داعش + تصاویر

پلانهای از «آوازهای سرزمین من» اولین پروژه سینمایی در مورد داعش،با حضور اهالی رسانه و مسئولین سینمایی و تلویزیون در حوالی شهرستان رباط کریم تهران فیلم برداری شد.

 ظهر امروز پلانهای از فیلم سینمایی «آوازهای سرزمین من» با حضور محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، جمیله بوپاشا از اعضای جبهه آزادیبخش الجزایر و حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام سازمان صداوسیما و اهالی رسانه در شهرستان رباط کریم فیلم برداری شد.

«آوازهای سرزمین من» به سفارش مرکز بین الملل صدا و سیما با تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی عباس رافعی در حال تولید است. تمام بازیگران این فیلم از هنرمندان شناخته شده سینمای لبنان، مصر و سوریه انتخاب شده‌اند.

فیلمبردای «آوازهای سرزمین من» شهریور امسال در لبنان شروع شده است. اما بخش هایی از این فیلم شامل سکانس های انفجار و پلان هایی که امکان فیلمبرداری آن‌ها در لبنان وجود ندارد،‌ در شهرستان رباط‌کریم تهران فیلمبرداری می شود. این بخش ها که شامل حمله نیروهای داعش و انفجارهای مهیب است،‌ در دکورهای عظیمی که به این خاطر طراحی و ساخته شده اند، جلوی دوربین می روند.

انتهای پیام
  1. […] «آوازهای سرزمین من» به سفارش مرکز بین الملل صدا و سیما با تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی عباس رافعی در حال تولید است. تمام بازیگران این فیلم از هنرمندان شناخته شده سینمای لبنان، مصر و سوریه انتخاب شده‌اند. فیلمبردای «آوازهای سرزمین من» شهریور امسال در لبنان شروع شده است. اما بخش هایی از این فیلم شامل سکانس های انفجار و پلان هایی که امکان فیلمبرداری آن‌ها در لبنان وجود ندارد،‌ در شهرستان رباط‌کریم تهران فیلمبرداری می شود. این بخش ها که شامل حمله نیروهای داعش و انفجارهای مهیب است،‌ در دکورهای عظیمی که به این خاطر طراحی و ساخته شده اند، جلوی دوربین می روند.بیشتر… […]