تاریخ انتشار خبر: ۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۲:۰۲
کد مطلب : 83787

اکبر عبدی: مهاجرت نکرده‌ام و ساکن ایران هستم

اکبر عبدی که شایعاتی پیرامون مهاجرت وی به ترکیه و اقامت همیشگی در آن کشور منتشر شده بود گفت: من اصلا مهاجرت نکرده‌ام و نمی‌دانم این خبرها و این شایعات را چه کسی منتشر کرده است.

عصر آبادان ، اکبر عبدی که شایعاتی پیرامون مهاجرت وی به ترکیه و اقامت همیشگی در آن کشور منتشر شده بود گفت: من اصلا مهاجرت نکرده‌ام و نمی دانم این خبرها و این شایعات پیرامون من را چه کسی واقعا منتشر کرده است.وی ضمن اشاره به انتشار مصاحبه ای که در آن تاکید شده بود اکبر عبدی نه اپوزسیون است و نه ضد انقلاب ونه وطن فروش،‌ اظهار کرد: نمی دانم چرا برخی شایعات را عده ای در اینترنت منتشر کردند و هدف شان چه بود.

بازیگر فیلم «رسوایی» تاکید کرد: من در حال حاضر در ایران هستم و چهارشنبه با مسعود ده نمکی قراداد رسوایی ۲ را خواهم بست.

وی در ادامه افزود: مدتی به امریکا برای بستن قرارداد همکاری سفر کردم  و در آنجا از من خواستند بابت انتقادی که از یک ر‍ژیم کودک کش که با تانک کودکان بی دفاع را به شهادت می رسانند عذرخواهی کنم تا همکاری حاصل شود.

اکبر عبدی تصریح کرد: در آمریکا گفتند اگر می خواهی همکاری ای صورت بگیرد باید عذر خواهی کنی و من در جواب گفتم نمی توانم از یک رژیم کودک‌کش عذرخواهی کنم و مملکتم را دوست دارم و در مملکتم به فعالیتم ادامه خواهم داد. اگر بناست یک لقمه نان در بیاورم و در مملکت خودم در می آوردم و مملکت فروشی نمی کنم.

وی در ادامه تصریح کرد: در بازگشت از آمریکا، یک ماه پیش یکی از دوستانم در ترکیه ماندم، و الان ایران هستم و مهاجرتی در کار نبوده است.

بازیگر سه گانه «اخراجی‌ها» تصریح کرد: تعجب می کنم چرا برخی رسانه ها این مطالب را منتشر کرده اند، و من واقعا نمی دانم چه کسانی این مطالب را نوشته است،‌ خدا خیرتان بدهد که در مطلبی تاکید کرده بودید که اکبر عبدی نه اپوزیسون شده است و نه ضد انقلاب و نه مملکت فروش.

براساس این گزارش، اکبر عبدی در مصاحبه  قبلی به انتقاد شدید از کسانی که به هر قیمتی حاضرند مملکت خود را بفروشند پرداخته بود و و در عین حال به انتقاد از جوانانی که حاضر نیستند به کارهای ساده ای مثل بنائی و کچ کاری روی بیاورند، و می خواهند یک شبه به پول هنگفتی برسند پرداخت.

منبع: فارس
  1. علی رسالتی می‌گه:

    باسلام–محضر مسئول محترم سایت وتمامی کاربران عزیزوخصوصااقای اکبرعبدی/حقیقتابنده بخاطر علاقه شدیدی که به اقای عبدی وبعضی هنرمندان کشورمان دارم.درموردخبری که بعضی سایتهادرمورداقای عبدی.مبنی براقامتشان درانتالیا منتشرکردند.ضمن اینکه بسیارازرده خاطرشدم.دریکی ازدیدگاههایم یک بیت شعر برعلیه ایشان درکامنتم گذاشتم.که امیدوارم اقای عبدی تاحالا ان رانخوانده باشند که موجب شرمساری بیشتربنده میشود.ومضمون ان بیت این بود/چرارفتی ازاین خم خانه عشق؟مگرانجاشرابش کهنه تربود؟حقیردراین مورد خودرامدیون اقای عبدی نموده ام.لذادرهمین کامنت ازایشان وخانواده محترمشان.شدیدا عذرمیخواهم وطلب بخشش دارم.وازمدیرمحترم سایت وتمامی کاربران عزیز استدعای عاجزانه دارم هرکس به اقای عبدی نزدیک است.این عذرخواهی وطلب بخشش حقیررابه سمع ونظرایشان برسانند.بازهم پوزش میطلبم //والسلام//علی رسالتی