تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۵:۱۰
کد مطلب : 75794
عساکره فرمانده سپاه آبادان در گفت وگو با عصر آبادان:

اگر امروز ولی فقیه فرمان دهد مانند شهداء جان فشانی می کنیم / آبادان آماده میزبانی از راهیان نور است

عصر آبادان: سرهنگ عساکره به عصر گفت: تمام ملت ما ، جوان ها ، نوجوان ها واقشار مختلف جامعه پیام شان این است که مثل شهدا مطیع ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون از انقلاب و اسلام دفاع خواهیم کرد.

به گزارش عصر آبادان ، سرهنگ عادل عساکره فرمانده سپاه ناحیه آبادان در گفت و گو با خبرنگار عصر آبادان در خصوص بازگشت شهدای تازه تفحص شده به وطن ، اظهار داشت: حضور ملت ما و پیکر این شهدای عزیز پیام هایی دارد. پیام اول آن است که ما هرچه داریم از وجود مبارک شهدا است و باید قدر دان شهدا و خانواده معزز شهدا باشیم.

وی افزود: پیام دیگر حضور ما در این مکان مقدس این است که به شهدا بگوییم ما راه شما را ادامه می دهیم ، همانطور که یک روزی شما به امام زمان(عج) و ولی زمان خود لبیک گفتید و در راه دفاع از اسلام و میهن خود جان فشانی کردید بدون شک اگر امروز مقام معظم رهبری ولی فقیه زمان ما دستوری بدهد ما به مانند شهدا جان فشانی خواهیم کرد.

سرهنگ پاسدار عساکره تصریح کرد: تمام ملت ما ، جوان ها ، نوجوان ها واقشار مختلف جامعه پیام شان این است که مثل شهدا مطیع ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون از انقلاب و اسلام دفاع خواهیم کرد.

فرمانده سپاه آبادان همچنین به موضوع راهیان نور اشاره و خاطرنشان کرد: سالانه حدود ۴ میلیون نفر زائر وارد استان و به ویژه شهرستان های آبادان و خرمشهر می شوند که کثرت جمعیت در این دو شهرستان است .

وی گفت: جای جای این شهرستان ها به خون پاک شهدا مطهر است ، در آبادان هر وجب از خاکش را که نظاره کنید حضور شهید را و یا خون شهیدی که در آنجا ریخته شده است را حس می کنید. ما در پایان سال ۱۳۹۲ حدود ۳۱۷ نقطه در آبادان را شناسایی کردیم که محل تجمع و یا شهادت رزمندگان ما بوده است .

عساکره افزود: ما باید میزبان خوبی برای مهمانان عزیز به ویژه راهیان سرزمین نور باشیم که الحمدلله مقدمات کار در خصوص استقبال ، اسکان ، امنیت و راهنمایی این عزیزان فراهم شده و به فضل خداوند امسال هم مثل سال های گذشته بلکه بیشتر از گذشته شاهد افزایش حضور مهمانان و هموطنان عزیز در این استان خواهیم بود .

فرمانده سپاه آبادان یادآور شد: بدون شک حضور در مناطق عملیاتی در فرهنگ خانواده های عزیز نهادینه شده و اشتیاق آنها برای حضور در مناطق عملیاتی افزایش یافته است و امیدواریم شاهد انس هرچه بیشتر این عزیزان با شهدا باشیم .