تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۱:۱۶
کد مطلب : 87671
بخش اول/افشاگری پناهیان از پشت پرده فرقه شیرازی ها:

اگر جهاد و شهادت نبود نه عمامه بر سر شما بود نه چادر سر ناموستان/در حوزه علمیه درسی به نام ولایت فقیه نداریم

حجت الاسلام احمد پناهیان کارشناس مسائل فرهنگی در نشست تبیین منویات مقام معظم رهبری در جمع مداحان بسیجی خوزستان اظهار داشت:اگر جریان جهاد و شهادت نبود نه عمامه سر شما بود نه چادر سر ناموستان بود شما با جهاد و شهادت چه مشکلی دارید؟

حجت الاسلام احمد پناهیان کارشناس مسائل فرهنگی در نشست تبیین منویات مقام معظم رهبری در جمع مداحان بسیجی خوزستان اظهار داشت:احزاب،گروه ها و جریان های سیاسی پایه های سستی دارند تاریخ مصرف دارند با هر نسیمی متزلزل می شوند چرا که این احزاب توصیه اسلام نیست.
وی ادامه داد:هیات ها نباید دچار تفرقه و اختلاف شود اگر در یک کوچه کنار هم تکیه داشته باشیم اما اعضای همه اعضای یک خانواده هستم بزرگ خانواده ما در هیات اهل بیت هستند.
پناهیان تاکید کرد:از هر طرفی باید در هیات رحمت بیایید خشم و غضب و اختلاف نباید باشد البته مثل هر بخش دیگری در جمهور اسلامی آمدند در هیات ها هم وارد شدند و هیات ها را قطبی کردند.
وی افزود:در برخی شهرستان ها این فرقه کذایی شیرازی ها وارد هیات ها شدند و آسیب های جدی به جلسات امام حسین وارد کرده است.
این سخنران مذهبی مطرح کشور با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه ما هیات سکولار نداریم عنوان داشت:خیلی از هیات ها در کشور هستند که صریح به روحانی می گویند” شما کاری به انقلاب نداشته باشید مردم آمده اند برای امام حسین گریه کنند”.
وی ادامه داد:دفتر این آقا به هیات ها کمک می کند اما شرط می کند عکس آقا و امام در جلسه زده نشود برای رهبر به اسم دعا نشود و در هیات از شهدا هم عکس نزنید.
پناهیان گفت:اگر جریان جهاد و شهادت نبود نه عمامه بر سر شما بود نه چادر سر ناموستان بود شما با جهاد و شهادت چه مشکلی دارید؟
وی اضافه کرد:اینها که اهل نفاق هستند هرچه بیشتر می مانند عمق فاجعه نفاقشان بیشتر می شود تا دیروز با ولایت مشکل داشتند امروز به عکس شهدا هم گیر می دهند.
این کارشناس مسائل فرهنگی تصریح کرد:در حوزه علمیه درسی به نام استکبارستیزی نداریم درسی به نام ولایت فقیه نداریم در دانشگاه ها هم چنین چیزی نداریم اصلا در این فضاها نیستیم ولی آمریکایی ها در یکی از دانشگاه های برتر خود به عنوان یک واحدپژوهشی تحقیقی روی آن کار می کنند.
وی اضافه کرد:دشمن امروز می خواهد داستان امام حسین را تغییر دهد در زمان اصلاحات برنامه بر حذف امام حسین بود آنها به قرآن هم اهانت می کردند چه برسد به امام حسین(ع).
——————————————————————————————————————-
پایان بخش اول
منبع: رهیاب