تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۵:۵۴
کد مطلب : 87330
استاندارخوزستان:

اگر مدیری در انتخابات تخلف کند، عذرش را می خواهیم

عبدالحسن مقتدایی اظهار داشت:حتی شده که شب قبل از آغاز انتخابات هم تصمیم گرفته ایم اگر کسی تخلفی مرتکب شد عذرش را می خواهیم با کسی هم تعارف نداریم.

عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان عصر شنبه در نشست خبری ویژه انتخابات در پاسخ به سوال خبرنگار رهیاب مبنی بر اینکه استانداری چه تدبیری برای دخالت مدیران دولتی در انتخابات اندیشیده است اظهار داشت:دستگاه های نظارتی ما از اداره اطلاعات گرفته تا نیروی انتظامی یک اشراف کاملی در این زمینه رصد می کنند.

وی ادامه داد:در روند تایید صلاحیت یا در ایام انتخابات اگر مدیران و دستگاه های دولتی به کاندیدای خاصی کمک کنند قطعا اگر اطلاعاتی در این خصوص دست ما برسد برخورد می کنیم بنده جدای از تمام روندهای رسمی باز یک تقسیم بندی  در استان انجام داده ام.
مقتدایی گفت:با توجه به اعتماد کاملی که به ستاد انتخابات داریم اما با توجه به مختصات جغرافیای و فرهنگی در استان یک سری انسان امین دارم که این اطلاعات را با اطلاعات ستاد تطبیق میدهم.
وی ادامه داد:حتی شده که شب قبل از آغاز انتخابات هم تصمیم گرفته ایم اگر کسی تخلفی مرتکب شد عذرش را می خواهیم با کسی هم تعارف نداریم.
استاندار خوزستان گفت:در دوره قبل نزدیک ترین کس به من در دوران کودکی ،نمایندگی و استانداری کاندید بود و همه فکر می کردند وی از حوره انتخابیه آبادان در می آید ولی چنین اتفاقی نیفتاد ما وارد چنین دعواهایی نمی شویم.
منبع: رهیاب