تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۰:۳۴:۰۵
کد مطلب : 28478

اگر می خواهید سایت ما را ببینید، اول باید کتاب شاملو را بخوانید! / تارنمایی از فحشا !

در چند روز اخیر وقتی به یکی از سایت های محلی آبادان مراجعه کردیم ، با اتفاق قابل تاملی مواجه شدیم.

به گزارش عصر آبادان ، در چند روز اخیر مراجعین به یکی از سایت های محلی آبادان با اتفاق قابل تاملی مواجه می شوند.

shamlooo-98

ماجرا از این قرار است که به هنگام باز شدن صفحات سایت ، پیام دانلود کتابی بالا آمده و از بازدید کننده درخواست می کند تا این کتاب با فرمت PDF را بر روی سیستم خود بارگذاری کند.

این کتاب ، کتاب عروسی خون ترجمه ی احمد شاملو است که متاسفانه محتوایی دون شآن یک سایت عمومی و مردمی دارد.این کتاب ، نمایشنامه ای است که قطعاً اگر تبدیل به فیلم و تئاتر و … شود ، قابلیت پخش از رسانه های عمومی کشورمان را نخواهد داشت.

همچنین در برخی از صفحات این کتاب ، تصاویر نقاشی شده ای از حضور زنان در آغوش مردان دیده می شود.همین نکته کافی است تا بتوان گفت این تارنمای اینترنتی ، به اشاعه ی فحشا خدمت می کند.

معلوم نیست در طول این چند روز ، چه تعداد مخاطب به اجبار مدیران سایت ، مجبور به دریافت کتاب و رویت آن شده اند اما اقدام غیر اخلاقی این سایت برای القای اهداف خود به جامعه جای بررسی دارد.

 1. س ق می‌گه:

  توان رقابت ندارید. این رو هم نمی فهمید هرکی وارد سایتتون میشه ازتون انتقاد میکنه. خواسته های مردم رو که نمیشه فیلتر کرد. واقعا قبولش سخته که شاملو جزو چهره های ماندگار جهانی و آثارش هر چی که باشه مخاطب جذب می کنه. شما در کتاب خارق العاده عروسی خون حواستون فقط به نقاشی زن تو آغوش مرد بود؟! فکر نمی کنید افکار شماست که باید فیلتر بشه؟ من زمانی که شاملو رو تو گوگل جستجو می کردم متوجه شدم سایت رسمیش هم فیلتر شده و اتفاقی از روی نام شاملو وارد سایت شما شدم. بسیاری از بازدیدهایی که از سایتتون میشه به این ترتیبه… ارزش تاسف خوردن هم ندارید. فقط و فقط خیلی گاگولید.

 2. ناشناس می‌گه:

  توان رقابت ندارید. این رو هم نمی فهمید هرکی وارد سایتتون میشه ازتون انتقاد میکنه. خواسته های مردم رو که نمیشه فیلتر کرد. واقعا قبولش سخته که شاملو جزو چهره های ماندگار جهانی و آثارش هر چی که باشه مخاطب جذب می کنه. شما در کتاب خارق العاده عروسی خون حواستون فقط به نقاشی زن تو آغوش مرد بود؟! فکر نمی کنید افکار شماست که باید فیلتر بشه؟ من زمانی که شاملو رو تو گوگل جستجو می کردم متوجه شدم سایت رسمیش هم فیلتر شده و اتفاقی از روی نام شاملو وارد سایت شما شدم. بسیاری از بازدیدهایی که از سایتتون میشه به این ترتیبه… ارزش تاسف خوردن هم ندارید. فقط و فقط خیلی …

 3. سید می‌گه:

  اون وقت ببینم! اون سایت یک سایت محلی معرفی شده شما چه سایتی هستید؟بین المللی؟فرا زمینی یا کهکشانی؟ خب شما هم یک سایت محلی هستید! گستره شما جهانی است؟ این شیوه مثلا تحقیرآمیز هم بر اساس متد خبری و حرفه ای شما است که یک سایت پرمخاطب محلی را کوچک جلوه بدید؟ شما هم چیزی بهتر یا بیشتر از اون ها نیستید.

 4. محمد می‌گه:

  واقعن جالبه که برای تخریب و از بین بردن چنین سایت پر مخاطبی که به هیچ مرکز قدرتی متصل نیست دست به چنین کارهایی می زنید.این کتاب یکی از آثار برجسته ی جهان هست و واقعن فکر می کنید یک نفر با خواندن این کتاب دچار گناه میشه؟این کتاب رو اگه یه سرچ تو گوگل کنید می بینید که خیلی سایت ها برای دانلود گذاشتن و فیلتر هم نیستند!نکته ی بعد اینکه اون کتاب هایی که بالای سایت برای دانلود گذاشتن چی؟خسی در میقات،فتنه ی باب،… اینا رو می خواهید چطوری توجیه کنید؟