تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۷:۰۷
کد مطلب : 24932
نماینده خرمشهر :

اگر کسی می خواهد از یارانه انصراف دهد چه نیازی به این همه جنجال تبلیغاتی دارد؟/تحقیرثبت نام کنندگان یارانه زننده است

عبدالله سامری اظهار داشت: از آنطرف انصرف مردمی که ثبت نام می کنند را با عناوین مختلف تحقیر می کند و این کار بسیار زننده ای است چون دولت اطلاعات کافی از درامدها ندارد این خطاها را انجام می دهد خطاهای دولت برای همه در این زمینه اشکار است

به گزارش رهیاب نیوز عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با خبرنگار رهیاب در پاسخ به این پرسش که مهم ترین نگرانی و دغدغه در باب مرحله دوم هدفمندی یارانه ها چیست؟ اظهار داشت:متاسفانه دولت اطلاعات کافی در مورد افراد مستحق ندارد و ما شاهد این هستیم که  به جای اینکه یارانه را به افراد مستحق بدهد به افرادی می دهند که دستشان به دهان خود می رسد و جیب های پر از پولی دارند اما افراد نیازمند از این مسئله عقب افتاده اند.

وی افزود:امروز دولت شعار میدهد که ما داریم این کار را انجام میدهیم و مردم بیایند ثبت نام کنند اما اگر مردم به هردلیلی موفق به ثبت نام نشدند دیگری کسی جوابگوی آنها نخواهد بود دولت نباید بعد از ثبت نام تازه به فکر جمع اوری اطلاعات مستحقین یارانه باشد.

عبدالله سامری در پاسخ به این سوال که آیا سرکشی به حساب های مردم اقدام درستی است؟ گفت:این فوق العاده بد است تفتیش در امورات مردم ناپسند است مگر دولت کارش جستجو در اموال مردم است؟مگر مردم تخلفی کرده اند که نیاز باشد در کار آنها تفتیش صورت گیرد؟قرار نیست امروز اگر قرار است به مردم کمکی کنیم در این راستا به حساب مردم سرک کشیده شود.

نماینده مردم خرمشهر گفت: شاهد فضای تاسف اوری هستیم اگر کسی می خواهد از یارانه انصراف دهد دیگر چه نیازی به این است که عکس هایش را در روزنامه ها و سایت ها چاپ کنند و تریبون در اختیارش قرار  دهند و فیلم آنها  پخش شود مگر با انصراف دادن از یارانه شاهکار کرده اند؟کسانی که دستشان به دهانشان می رسید انصراف داده اند این که دیگر اینقدر نیاز به این همه جنجال تبلیغاتی ندارد.

وی ادامه داد: از آنطرف انصرف مردمی که ثبت نام می کنند را با عناوین مختلف تحقیر می کند و این کار بسیار زننده ای است چون دولت اطلاعات کافی از درامدها ندارد این خطاها را انجام می دهد خطاهای دولت برای همه در این زمینه اشکار است.

  1. ناشناس می‌گه:

    این اقا با خودش هم مشکل دار.

  2. ناشناس می‌گه:

    سلام علیکم.حاجی جان چرا به ما میگید خب رئیس جمهور رو بیاریز مجلس وازش سوال کنید مگه احمدی نزاد رو نیوردید وسوال کردید ازش……………بدتر از این کارا هم میکنه دولت تحقیر وامید