تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۳:۰۳
کد مطلب : 39502
طی ساعات صبح امروز؛

ایلام لرزید ، خوزستان ترسید ! / آبادان سه بار به لرزه در آمد/آماده باش هلال احمر آبادان

عصر آبادان: زمین لرزه صبح امروز ، شهرستان آبادان را لرزاند.در پی این حادثه جمعیت هلال احمر نیز به حالت آماده باش در آمد.

به گزارش عصر آبادان ، از ساعات ۷ الی ۸ صبح ، دوبار زمین لرزه های نسبتاً شدیدی در آبادان رخ داد. در ساعت ۱۰ صبح نیز یک بار دیگر این اتفاق تکرار شد تا مردم از این موضوع احساس نگرانی کنند.

آن دسته از مردمی که در واحدهای آپارتمانی زندگی می کنند ، بیشتر از سایرین در جریان این زمین لرزه قرار گرفتند. گفته می شود این پس لرزه های زلزله های استان های ایلام و لرستان است و احتمال آن می رود که ادامه داشته باشد.

رئیس هلال احمر شهرستان آبادان نیز با اشاره به وقوع این زمین لرزه ، از آماده باش گروه های امدادی برای انجام ماموریت در صورت وقوع خسارت خبر داد.

وی گفت: بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر استان در پی بروز زمین لرزه در خوزستان تمام واحدهای جمعیت هلال‌احمر در کل استان در حالت آماده‌باش هستند و نیروهای امدادی این شهرستان نیز برای اعزام اقلام امدادی و پشتیبانی آسیب‌دیدگان احتمالی در ایلام و سایر مناطق نیز در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند.

گفتنی است از صبح امروز اکثر نقاط استان خوزستان دچار زمین لرزه های با شدت های متفاوت شد و حتی زخمی شدن یکی از شهروندان اندیمشکی و ریزش آوار تعداد اندکی از منازل مسکونی این شهرستان را نیز به دنبال داشت.

  1. دوغچي می‌گه:

    پس آبادان هم زلزله میاد
    مواظب رفتار خودمان باشیم دچار غضب الهی نشویم

  2. ناشناس می‌گه:

    صبح از ترس فکر ف ار کردم رفتم تو کوچه دیدم خبری نیست برگشتم خونه خوابیدم