تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۲:۲۱:۲۸
کد مطلب : 26108

اینجا آبادان ، همسایه ی سازمان منطقه آزاد اروند/سال ۲۰۱۴! + تصاویر

تصاویر تاسف باری که مشاهده می کنید مربوط به محله دهکده ی بریم در حوالی سازمان منطقه آزاد اروند است.

به گزارش عصر آبادان ، تصاویر ارسالی مخاطبان این پایگاه خبری از وضعیت ناگوار خیابان ها و فاضلاب نامناسب در دهکده ی بریم (Bereym ) آبادان را در زیر آورده ایم.

اهالی این محل با ابراز نگرانی از شرایط موجود در خیابان ها و کوچه های این محله خواستار رسیدگی جدی مسئولان برای رفع این مشکل شدند.

آنها مدعی شدند مسئولان منطقه آزاد بارها به این محله رفته اند و مکرراً وعده دادند تا این وضعیت را ساماندهی کنند اما بعد از گذشت مدت مدیدی که از وعده شان می گذرد نه تنها تغییری ایجاد نشده بلکه روز به روز اوضاع بدتر می شود.

گفتنی است همانگونه که مسئولان عزیز می دانند! این فاضلاب در ایام سرد سال وبر اثر بارش باران موجب ورود انواع فضولات به درون خانه های مردم می شود و در فصول گرم نیز موجب افزایش حشرات ناقل بیماری شده و مردم را با انواع بیماری مواجه می کند.

این محله ( بریم) نزدیک ترین محل به سازمان منطقه آزاد اروند است. سازمانی که قرار است آبادان و خرمشهر را از نو بسازد. به نظر شما سازمانی که بعد از گذشت این مدت تغییری در خیابان ها و فاضلاب دهکده بریم صورت نداده در آینده خواهد توانست آبادان و خرمشهر را با این همه گستردگی و مشکلات آباد کند؟!

دهکده بریم آبادان دهکده بریم آبادان (1) دهکده بریم آبادان (2) دهکده بریم آبادان (3) دهکده بریم آبادان (4) دهکده بریم آبادان (5) دهکده بریم آبادان (6) دهکده بریم آبادان (7) دهکده بریم آبادان (8) دهکده بریم آبادان (9) دهکده بریم آبادان (10) دهکده بریم آبادان (11)

 

 1. ثامري می‌گه:

  از طلا بودن پشیمان گشته ایم. مرحمت فرموده مارا مس کنید منطقه آزاد نمیخواییم مارو به اول برگردونید هم ممنونتان میشیم مخصوصا حالا که خیلی ها بارخودشون رو هم بستن محبت کنید اگر سیر شدید مارو به ٣٠سال قبل برگردونید

 2. انسانیت می‌گه:

  واقعا کدامیک از مسئولین منطقه آزاد و دیگر مسئولین حاضرند که خانواده هاشون توی یه همچین محل هایی زندگی کنن. آیاد حاضرند که از وسط این همه کثافت و فاضلاب رد بشه ؟ آیا میتونن بوی تعفن این فاضلابهارو تحمل کنن. نه به والله

 3. پیتزا می‌گه:

  عصر آبادان اگه بیای توی خیابونهای سده و جمشیدآباد و …. فکر کنم از ناراحتی دق میکنی . این عکسها تازه خوب خوبه ست.

 4. ناشناس می‌گه:

  اگه این خیابونا درست بشه پس کی د..ی کنه تو ….آزاد ..

 5. علوی می‌گه:

  کوکا دمت گرم .عالی . بازم به مرام شما

 6. دهکده بریم می‌گه:

  بازم به شما که حداقل به داد دل ما رسیدید و مشکلات خیابانهای ما رو به سمع و نظر مسوولین رساندید . متشکریم

 7. opd می‌گه:

  سلام آقای نویسنده اول اینکه مشخص است که شما ابادانی نیستی دوم این که شما این همه فرهگ فرهنگ می کنید باید تاریخ را می نوشتی ۱۳۹۳ نه ۲۰۱۴ ممنون اقای …فرهنگ

  • واقع بین می‌گه:

   باسلام
   آخه جناب opd اینکه محله ها و خیابانهای ما پره از فاضلاب شده چه ربطی داره که آبادانی هست یا نیست. اینکه به فکر مردم مظلوم هستن خیلی ارزش داره.
   عالی بود عصر آبادان