تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۶:۳۷
کد مطلب : 53028
وبلاگ بی دست کربلا، دستم بگیر نوشت :

این دولت یک مدرس ندارد که بزند توی دهن آمریکا …

به این شعارها دل نبندید که؛ دشمن دوست ماشده،دنیا در تقابل دو تفکر یهودیت و تشیع است و هرگز یهود دست از سر تشیع برنمی داردو نوکرش: یعنی آمریکا، دشمن ماست چه از راه مذاکره چه جنگ مسلحانه، در هر دو یک نیت است آن هم نابودی اسلام!

نقل قولی از بی دست کربلا، دستم بگیر؛
مشاور ظریف: نگاه آمریکا به ایران دوستانه شده است با تسخیر سفارت آمریکا غرور ملی آمریکایی ها خدشه دار شد!
تا زمانی که برای ۱۳ ابان سالگرد بگیریم آمریکا به ما اعتماد ندارد !
معمولا مدیر هر کشوری و مدیران هر ملتی باید چانه حق و حقوق ملت را بزنند و به قولی زبان گویای ملت باشند. من که این روزها حرف هایی می بینم، حرف مفت، که یک ذره اش حرف ما نیست خواسته های خودشان است. به بهانه رفاه و ارزانی که نیاوردند و نخواهند آورد ملت را مقابل دشمن تحقیر می کنند .

این ملت اکنون از نسل همان ملت دهه ۶۰ هستند که سیم خاردار هم وارد نمیشد و مقاومت کردند حالا ۲۰ درصد را دادند هنوز هم دنبال مذاکره اند. دنبال منت کشی .. دنبال چشم قربان گفتن.. میترسم این دولت سیم خاردار وارد نکند هیچ هر چه سیم خاردار داریم هم بدهد!! باور کنید حتی یک پیرزن فقیر در یک خرابه هم هنوز مثل اول انقلاب حاضر است چند تخم مرغش را بدهد اما ایران اسلامی حفظ شود. چطور مدیران یک مملکت از یک پیرزن ترسوتر و سازش پذیرتر باشند؟!

می دانم که عده ای عامدانه دارند آب به آسیاب دشمن می ریزند. یادم به اشعث افتاد که در جنگ صفین شعار ما نمیتوانیم سر داد و به جای شعار مقاومت شعار سازش سر داد. و بعد معاویه قران بر نیزه ها کرد و امیر المومنین نتوانست اذهان عمومی را آگاه کند.

امروز ما با دشمنان وحشی و بی‌رحمی طرف هستیم که حاضرند دست به هر جنایتی بزنند و نمی‌توانیم از این رویارویی فرار کنیم. نمی‌شود بگوییم:«ان‌شاءالله دشمن ما گرگ نیست، گربه است!» او فقط زبان زور می‌فهمد. البته در کنار زبان قدرتمند مقاومت، هرچقدر بتوان شرّ او را با مذاکره کم کرد اشکال ندارد، ولی باید مراقب بود اگر یک قدم عقب بنشینیم او جرأت پیدا می‌کند و ضربه می‌زند و بیشتر از اینها در حقّ ما جنایت خواهد کرد.

به همین خاطر بود که حضرت امام(ره) صریحاً دربارۀ این دشمن می‌فرمود: «بهترین دعا از براى امثال رئیس جمهورى آمریکا و نوکرهاى او مثل صدام، بهترین دعاها این است که خدا مرگشان بدهد، این دعا براى آنهاست… هر روزى که بر اهل معصیت بگذرد، جهنمشان بدتر و داغتر مى‏ شود. پس دعاى براى اینها اگر بخواهید بکنید این است که خداوند اینها را مرگ بدهد تا اینکه این جهنم به آن سختى نباشد بر ایشان»(صحیفۀ امام/۲۱/۴۷) و رئیس جمهورهای بعدی آمریکا (بعد از کارتر) اگر از کارتر بدتر نباشند، بهتر نیستند.

دوستان خوبم به این شعارها دل نبندید که؛ دشمن دوست ماست یا دوست شده است یا قرار است دوست بشود. دنیا در تقابل دو تفکر فرهنگی و مذهبی ست و آن تفکر یهودیت و تشیع است و هرگز یهود دست از سر تشیع برنمی دارد تا ما را به زعم باطل نابود کند و نوکرش: آمریکاست و دوست دشمن، یعنی آمریکا، دشمن ماست چه از راه مذاکره چه جنگ مسلحانه، در هر دو یک نیت است آن هم نابودی اسلام!

به مشاور ظریف چه بگوئیم وقتی دنبال اعتماد گرگ است. کاش بفهمد، یک انسان گرگ صفت خودت را هم بکشی برایش، آدم نمیشود که بشود به او اعتماد کرد. شاید هم جناب مشاور و دیگران خودشان را به خواب زده اند و حرفهای ما بیدارشان نخواهد کرد ..

چندبار باید مذاکره کنند و پس از ان اربابان اسرائیلی و امریکایی پیغام بدهند: همه گزینه ها روی میز است ما به ایران اعتماد نداریم و هزاران جمله تحقیر امیز دیگر.

حرف دلم: این دولت یک مدرس ندارد که بزند توی دهن امریکا؟؟!