تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۲:۲۸:۵۷
کد مطلب : 62448
فرمانده سپاه استان خوزستان:

این روزها صحبت های غیرمسئولانه زیادی مطرح می شود که خریداری ندارد/مردم بدون هدایت های دولتی و احزاب در۹دی با ولایت بیعت مجدد کردند

عصر آبادان:سردارشاهوارپورگفت: امروز اگر کسی به فکر فراموشی این حماسه است در اشتباه بسر می برد چون امثال ۹ دی مردم را یک دل و یک جهت و در مقابل توطعه ها بیمه می کند .

   

به گزارش عصر آبادان به نقل از گتوند نیوز،سردار شاهوارپور فرمانده سپاه استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : نهم دی ماه یکی از روز های تاریخی در  انقلاب اسلامی است که محو شدنی نیست و در خاطره تاریخی ملت ثبت شده است .

سردارشاهوارپور افزود : این یک حرکت عظیم بود که مردم بدون هدایت های دولتی و بدون هدایت و حمایت نهاد ها و احزاب با ولی خود بیعت مجدد کردند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

وی در ادامه تصریح کرد : امروز هم اگر کسی به فکر فراموشی این حماسه است در اشتباه به سر می برد چون حماسه هایی مانند۹ دی است که مردم را یک دل و یک جهت در مقابل توطئه ها بیمه می کند.

فرمانده سپاه خوزستان در خصوص برخی اظهارات راجع به فتنه گفت:این روزها صحبت های غیر مسئولانه زیادی مطرح می شود ولی مهم این است که ما به بیانات رهبرمعظم انقلاب برای حفظ و حراست انقلاب توجه کنیم،سایرحرف ها خریداری نخواهد داشت زیرا مردم ما دارای آگاهی و بصیرت بالایی هستند.