تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۰:۰۶
کد مطلب : 62626
اظهارات تاسف برانگیز سرپرست دانشگاه چمران پیرامون فتنه88:

این قضیه دو طرف داشته است/به نظرم بد مدیریت شد/آنچه حاصل شد دلخوری های متعددی پیش آورد

طی روزهای اخیر خبرنگاران رهیاب به یک سوال بسیار روشن سراغ مسئولین مختلف استانی و شهرستان های مختلف رفته اند و موضع آن ها را در خصوص فتنه۸۸جویا شده اند از قضا یکی از این مدیران سرپرست فعلی دانشگاه شهید چمران می باشد که به جای موضع گیری در قبال فتنه گران شبکه اطلاع سانی رهیاب را محکوم کرد.

 

 

به گزارشعصر آبادان به نقل از  رهیاب،طی روزهای اخیر خبرنگاران رهیاب به یک سوال بسیار روشن سراغ مسئولین مختلف استانی و شهرستان های مختلف رفته اند و موضع آن ها را در خصوص فتنه۸۸جویا شده اند از قضا یکی از این مدیران سرپرست فعلی دانشگاه شهید چمران می باشد که به جای موضع گیری در قبال فتنه گران شبکه اطلاع سانی رهیاب را محکوم کرد.

به همین جهت رهیاب نیز پاسخ منتشر نشده وی به سوال خبرنگار خود را از رعایایی که اوایل فصل پاییز امسال در خصوص فتنه پرسیده شده است را منتشر می کند.

…………………………………………………………………………………………………………………………

رعایایی سرپرست دانشگاه چمران اهواز در پاسخ به این سوال که اگر شهدا در فتنه ۸۸ بودند چه موضعی می گرفتند اظهار داشت:سوال سختی است ولی من مطمئن هستم این شرایط ویژه ای که پیش آمد قطعا خط ولایت را فصل الخطاب می دانستند و صحبت های رهبر در نماز جمعه ی بعد از انتخابات را مدنظر قرار می دادند و در همان راستا حرکت می کردند.

وی ادامه داد:ولی باید توجه کرد که آن بعد قضیه را نباید نادیده گرفت و نباید یکطرفه قضاوت نکنیم این قضیه دو طرف داشته است آن طرف را هم قطعا شهدا نگاه می کردند.

رعایایی در پاسخ به این سوال که نظر خود شما در خصوص فتنه ۸۸ چیست گفت:به نظرم بد مدیریت شد و اگر خوب مدیریت می شد به این شدت و حدت نمی شد مدیریت خوب می توانست کشور را از این قضیه نجات دهد.

وی افزود:الحمدالله  کشور هم نجات پیدا کرد ولی آنچه حاصل شد دلخوری های متعددی پیش آورد که شاید یک مقداری قابل جبران نباشد ولی با مدیریت بهتر می شد با هزینه های کمتری این مسئله را حل و فصل کرد.