تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۵:۲۷
کد مطلب : 117646
مراقب جریان خزنده فیمینیسم باشیم ؛

بازخوانی سخنرانی دو فعال فیمینیسم و ضد انقلاب در فرمانداری گرگان/چه کسانی پای شادی صدر را به گلستان باز کردند

اما نکته جالب اینکه این دو فعال حوزه زنان یعنی شادی صدر و محبوبه عباسقلی زاده سال ۸۴ سفری به استان گلستان داشته اند و در فرمانداری گرگان !! به سخنرانی پرداخته اند .

بازخوانی سخنرانی دو فعال فیمینیسم و ضد انقلاب در فرمانداری گرگان/چه کسانی پای شادی صدر را به گلستان باز کردند

 به نقل از گلستان ما ؛ اقدام منزجر کننده شادی صدر روزنامه نگار فیمینیست و ضد انقلاب که اخیرا با قبح شکنی نسبت به مقدسات فرهنگ عاشورا و امام حسین (ع) یاد دوستان اراذل و اوباش خود در دیماه سال ۸۸ را زنده کرد ، برای بسیاری از مردم ایران دردآور بود.

امروز طبق پیشی بینی ها دشمن در پوشش زنان به جنگ دین و ارزشها رفته ، همانطور که نقوش هتاکانه به عاشورا در مبلی که شادی صدر به آن تکیه زده را پرستوفروهر دختر داریوش فروهر فعال ملی مذهبی طراحی کرده است .

شادی صدر در پرونده خود دفاع از همجنس گرایی را نیز دارد ، نامبرده در خلال فتنه سال ۸۸ چندباری توسط مراجع امنیتی بازداشت و به حبس و جزا محکوم شد ، او در روز ۲۶ تیر ماه و جهت اقامه نماز به امامت هاشمی رفسنجانی (آخرین حضور هاشمی به عنوان امام جمعه تهران) عازم دانشگاه تهران بود که در میانه راه و به دلیل آگاهی مامورین امنیتی، موفق به حضور در این فضا نمی گردد.

این عنصر ضد انقلاب پس از اتمام فتنه ۸۸ به خارج از کشور رفته و دادگاه وی بصورت غیابی برگزار شد ، او اکنون مدام با حضور در رسانه های ضد انقلاب به تبیین آرا و افکارش به ویژه در رابطه با زنان می پردازد.

 شادی صدر و محبوبه عباسقلی یکی دیگر از فعالین فیمینیسم در ایران که او هم سابقه ضد انقلابی دارد به جرم اقدام علیه امنیت کشور از طریق اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت عمومی، اخلال در نظم عمومی و تمرد در برابر مامورین محکوم شده اند.

13950308000836 PhotoL

اما نکته جالب اینکه این دو فعال حوزه زنان یعنی شادی صدر و محبوبه عباسقلی زاده سال ۸۴ سفری به استان گلستان داشته اند و در فرمانداری گرگان !! به سخنرانی پرداخته اند .

استان گلستان با توجه به اینکه در زمان اصلاحات به یکی از پایگاه های اصلاح طلبی در کشور مشهور شد از این فضا سوء استفاده کرده و اینجا را پاتوقی برای فیمینیستها برای ترویج عقاید شوم و انحرافی خود قرار دادند .

این جلسه در تاریخ ۲۵ آبان ماه سال ۸۴ درست همزمان با روی کار آمدن دولت نهم و استانداری دکتر علی محمد شاعری در استان گلستان برگزار شد هر چند که هنوز حسین رفعتی فعال سیاسی و عضو حزب منحله مشارکت فرماندار گرگان بود .

صدیقه نصیری مشاور استاندار در امور بانوان و جوانان به عنوان میزبان این نشست بوده و نرگس رحمانی گلدسته رئیس وقت مجمع مشورتی زنان گلستان نیز در این جلسه صحبت کرد .

سپس شادی صدر سخنرانی کرده و می گوید قانون ایران باید به نفع زنان تغییر کند و خشونتهای زیادی علیه زنان در کشور وجود دارد . در ادامه محبوبه عباسقلی زاده رئیس وقت مرکز کارورزی انجمن های غیر دولتی ایران اشاره ای به تغییر دولت  کرد و گفت : امیدواریم انجمن های غیر دولتی از مسیر خود دور نشوند .

12615660 l

عباسقلی زاده در ادامه حرف های مهمتری می زند و به تبیین استراتژی می پردازد . او می گوید : با توجه به اینکه دولت نهم روی کار آمده جلسات را محدودتر و در فضاهای دیگری برگزار کنید . همچنین با سایر انجمن ها بصورت لینک باقی بمانید تا در موقع لزوم همدیگر را یاری کنید و همپوشانی لازم را داشته باشید.

آنچه که مشخص است می توان استان گلستان و بصورت مشخص گرگان را یکی از نقاطی دانست که فعالیتهای فیمینستی در آن پررنگ است و در سالهای اخیر نیز بعد از روی کار آمدن دولت روحانی چنین مباحثی درقالب نشستها و جلسات مختلف دیده شده است .

دفاع از حقوق زنان در چهارچوب قانون و فقه اسلام نه تنها بد نیست بلکه هدفی متعالی است اما آنچه که مشخص است عده ای از زنان استفاده ابزاری برای پیشبرد اهداف خود می کنند و گاها مقاصد سیاسی و ضد دینی خود را مانند شادی صدر در هتاکی به عاشورا نمایان می کنند که با جواب دندان شکن زنان ایرانی مواجه می شوند.

پاورقی :

شادی صدر، متولد ۱۳۵۳ از تهران است؛ در حدود ۱۵ سالگی با ماهنامه سروش نوجوان وارد حوزه روزنامه‌نگاری شد و پس از آن با ماهنامه همشهری همکاری کرد. شادی صدر به کار خود به عنوان روزنامه‌نگار ادامه داد تا اینکه به عنوان دبیر سرویس حقوقی روزنامه زن به مدیرمسئولی فائزه هاشمی انتخاب شد.

شادی صدر در نوجوانی روزنامه زن، روزنامه‌ای دارای مشی فمینیستی و اصلاح طلب بود که با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی فائزه هاشمی رفسنجانی و سردبیری ابراهیم نبوی و سپس مسعود بهنود از ۱۷ مرداد ۱۳۷۷ تا ۱۷ فروردین ۱۳۷۸ منتشر می‌شد.

این روزنامه به دلیل درج اخبار سیاسی، نقد حجاب اسلامی، حمایت از فمینیسم، چاپ کاریکاتوری از داود احمدی مونس (آروین) درباره دیه زنان و خبری درباره فرح پهلوی توسط مسئول اداری روزنامه، ابتدا در بهمن ۱۳۷۷ به مدت دو هفته و بار دیگر در ۱۷ فروردین ۱۳۷۸ برای همیشه توقیف شد.

1395031015175464178038010