تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۰:۴۲:۴۳
کد مطلب : 95755
به گزارش پلیس انگلستان؛

بازداشت پدر بی شرمی که دخترانش را باردار کرد +عکس

پس از فاش شدن هویت ناپدری بی شرمی که دو دختر خانواده اش را مبتلا به HIV مثبت کرد دستگیر و محاکمه شد.

 

به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از فاش شدن هویت ناپدری بی شرمی که دو دختر خانواده اش را مبتلا به HIV مثبت کرد دستگیر و محاکمه شد.

به گزارش پلیس انگلیس در کانتربری، ناپدری ۶۰ساله پس از سوءاستفاده غیر اخلاقی از دو دختر خوانده ۱۴و۱۱ ساله اش هر دوی آنان را مبتلا به بیماری ایدز کرد.

 

در دادگاهی که دیروز و امروز در کانتربری برگزار شد وی متهم به کودک آزاری و تجاوز به عنف شده است و هر دو خواهر قربانی شده به دست ناپدری بی شرم در حالی مورد سوءاستفاده غیر اخلاقی و تعرض قرار می‌گرفتند که از مرگ مادر آنها یک سال می‌گذشت، یکی از این خواهران که اکنون ۲۲ساله است زمانی که هویت ناپدری اش را فاش کرد که متوجه بیماری مرگبارش در اعلام نتیجه آزمایش خون شد.

 

هر دو قربانی این حادثه که به دلیل مسائل قانونی نام آنان در خبرگزاری‌ها فاش نشده سرگذشت تلخ خود را پس از ۸سال تحمل رنج و عذاب بازگو کردند.

 

زمانی که مادر آنها به دلیل عارضه قلبی درگذشت از همان زمان مورد سوءاستفاده جنسی و غیر اخلاقی ناپدری بی شرمشان پس از محبوس شدن در منزل مسکونی شان در “کانتربری” انگلستان قرار گرفتند.

 

بنابر اظهارات دردناک این دو  خواهر قربانی شده گفتن جملاتی تکراری مثل “خسته شدم کافی است” طی ۸سال نتوانست مانع از کنترل رفتار غیر اخلاقی پدر خوانده شان شود.

 

دو خواهر شجاع در فرار موفقیت آمیز خود توانستند هویت پدرخوانده شان را نزد پلیس فاش کنند و حضور پلیس پس از شکایت آنان منجر به دستگیری این پدرخوانده ۶۰ساله بی شرم شد.

 

در اولین جلسه دادگاهی که روز گذشته برگزار شد وی تمامی اتهامات وارده را رد و با پا فشاری بر بی‌گناهی خود ادعای دو خواهر را بی پایه و اساس می دانست در جلسه دادگاه بعدی که با ارائه مدرکی غیر قابل انکار این ناپدری به اتهام سوءاستفاده غیر اخلاقی و جنسی از کودکان زیر ۱۳سال و تجاوز به عنف محکوم و محاکمه خواهد شد.

 

بنابر گزارش پلیس نتیجه آزمایش قربانی ۱۳ساله که پس از تعرض از جانب ناپدری اش باردار شده بود آلوده بودن وی به ویروس HIV را فاش کرد که به دلیل همین بیماری و بنابر دستور قضایی سازمان بهداشت و درمان انگلستان مانع به دنیا آمدن کودکش شد.

 

بنابر گزارش پزشکی قانونی پس از اعلام نتیجه آزمایش و تست DNA هویت ناپدری به عنوان پدر تایید شده است.