تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آذر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۶:۲۶
کد مطلب : 60060

باز هم جواد خیابانی شاهکار کرد!

شب گذشته و در جریان بازی رئال مادرید برابر کروز آزول مکزیک، جواد خیابانی مانند همیشه گزارش جاودانه ای از خود ارائه کرد!

جواد خیابانی که عادت دارد در هر بازی طرف یکی از دو تیم را بگیرد، دیشب طرفداران تیم مکزیکی شده بود و سوهان روح طرفداران تیم رئال مادرید.

او درست مانند فینال اروپا، گل گرت بیل را اصلا گزارش نکرد. به نظر می رسد مشکلات شخصی با گران ترین بازیکن جهان باعث می شود رئالی ها نتوانند از به ثمر رسیدن گل های تیمشان لذت کافی ببرند.

او همان ابتدای بازی با ادای این جمله، خیال خیلی ها را راحت که یک بازی جذاب را در پیش دارند و باید با دقت بیشتری به ادامه گزارش توجه کنند. او گفت: هواداران مادرید می توانند مسافت کوتاهی بیایند ورزشگاه مغرب و بازی را از اسپانیا تماشا کنند!

او بعد از گل نشدن پنالتی کروز آزول و بعد از آن، مهار یک تک به تک توسط کاسیاس این گونه واکنش نشان داد: نه پنالتی گل می کنند نه تک به تک می زنند، پس چطوری می خواهند گل بزنند؟!

خیابانی در بخش دیگری از گزارشگرش گفت: اگر تیم مکزیکی به فینال برود و قهرمان شود، جایزه ۵ میلیونی خیلی به کارشان می آید، برعکس میلیونرهای مادریدی! انگار آقای گزارشگر فراموش کرده برای احقاق حقوق ضعفا گزارشگری نمی کند و این مسائل مالی بحث های گسترده ای می طلبد که نیاز به کارشناسان اقتصاد و فوتبال دارد.

شاهکار اصلی هم این جمله بود: تاکید می کنم این رقابت ها جام جهانی باشگاه ها است، یا به عبارتی دیگر؛ جام جهانی باشگاه ها!
منبع: بانک ورزش