تاریخ انتشار خبر: ۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۱:۱۹
کد مطلب : 41120

بالاخره تکلیف آکادمی گوگوش ۲۰۱۴ ، مشخص شد +تصاویر

اگر مدیر شبکه من و تو می دانست که موافقت با این پروژه مخالفین و منتقدین تلویزیونش را چندین برابر می کند هیچگاه دست به چنین اشتباه فاحشی نمی زد.

 

به گزارش عصر آبادان، زمانی که مدیریت شبکه لندن نشین من و تو، پروژه ” سمت نو ” را با انتقال تارا آغداشلو، از بی بی سی کلید زد، می خواست تا در کسادی برنامه هایش، مخاطبین از دست رفته خود را بازگرداند اما هیچگاه فکر نمی کرد که این برنامه به یکی از منفورترین برنامه های تلویزیونی تبدیل شود.

شاید به جرأت بتوان برنامه ” سمت نو ” را یکی از منفورترین برنامه های تلویزیونی دانست. برنامه ای که توسط سه مجری کم اطلاع تلویزیون من و تو اجرا می شود و درباره هر موضوعی اظهار نظر می کند.

اگر کیوان عباسی، مدیر شبکه من و تو می دانست که با موافقت این پروژه به مخالفین و منتقدین تلویزیونش هر روز بیش از پیش اضافه می شود، هیچگاه دست به چنین اشتباه بچه گانه ای نمی زد.

هجمه گسترده اعتراض ها نسبت به این برنامه بی محتوا و خسته کننده ای که یک ساعت از کنداکتور تلویزیون من و تو را اشغال کرده، مجریان ” سمت نو ” را بر آن داشت تا طی چند جلسه جلوی دوربین بیایند و پاسخگوی نظرهای بینندگان خود باشند.

گوشه ای از اعتراض ها به برنامه سمت نو

با این حال، مجریان سمت نو نه تنها به نظرها احترام نگذاشتد بلکه چندین بار اینگونه وانمود کردند که نظرهای مخالفین برایشان اهمیتی ندارد و اصلا آمده اند تا با آن ها مخالفت شود!

منصوره حسینی، یکی از مجریان و تهیه کنندگان برنامه سمت نو در فیسبوک خود در پاسخ به اعتراض ها و مخالفت های گسترده ای که با آنان می شود، چنین نوشت: «در پاسخ به همه کسانی که معترض اجرا، محتوا، دکور و حتی زمان و … برنامه شده اند باید بگویم ما همه این اعتراض ها را می بینیم و می دانیم و از آن اطلاع داریم. عده ای که تعداد آنها کم هم نیست موافق برنامه ” سمت نو ” نیستند اما در اصل قرار نیست همه چیز طبق میل آنها باشد.»

وی که چند باری روی ایر تلویزیون من و تو آمده و با عصبانیت به منتقدین و مخالفان برنامه “سمت نو “تاخته بود، در ادامه از سرمایه گذاری مدیریت من و تو روی برنامه سمت نو پرده برداشت و چنین نوشت: «ماه ها انرژی، وقت و هزینه برنامه ای مثل آکادمی و امکانات شبکه، صرف این برنامه نشده که یک عده با چند کامنت بخواهند آن را زیر سوال ببرند.»

لینک دانلود فیلم

نکته قابل توجه اینکه به گفته منصوره حسینی، مجری تلویزیون من و تو، مدیریت این شبکه پس از تعطیلی آکادمی گوگوش ۲۰۱۴ ، به دلیل افتضاحات اخلاقی، تمام هزینه های آن را صرف برنامه “سمت نو ” کرد تا نقطه ضعف های قبل خود را برطرف کند و این برنامه به یکی از بهترین های شبکه تبدیل شود اما ظاهرا خانم حسینی جمله خودشان خطاب به منتقدان و مخالفان را به همین زودی فراموش کردند. جمله ای که می گوید: ” در اصل قرار نیست همه چیز طبق میل آنها باشد.” و برنامه ای که در نهایت شکستی دیگر را در کارنامه شبکه نوپای من و تو ثبت کرد.

در پایان خاطر نشان می شود تجاوز تیام بصیر از عوامل من و تو به یکی از دختران برگزیده سال و خودکشی این خواننده، موضوعی بود که پریسا سحرخیز- مجری جدا شده از من و تو- اقدام به افشای آن کرد و یک رسوایی بزرگ برای من و تو به ارمغان آورد.

هرچند بعد از افشای این عمل بسیار زشت و زننده، دختر که بعدها خودکشی کرد، با تهدید و تطمیع باند من و تو در روبروی دوربین قرار گرفت و اصل ماجرا را به صورت تصنعی تکذیب کرد! اما تجاوز رها اعتمادی گرداننده اصلی برنامه آکادمی و یکی از تصمیم‌گیران من و تو، به پسربچه ۱۱ساله افتضاح دیگر آکادمی بود.

گفتنی است آکادمی موسیقی تلویزیون بهایی من و تو که هر ساله در قالب مسابقه خوانندگی برگزار می‌شد، برای در امان ماندن از نقد مخاطبان و به فراموشی سپردن افتضاحات اخلاقی آن، در سال ۲۰۱۴ برگزار نشد.

بولتن/جام نیوز