تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۹:۵۳
کد مطلب : 87669
نماینده مردم اندیمشک :

بالای سرت شمشیر بگیرند، اسمش مذاکره نیست/کنترل ۲۴ ساعته ایران که بازی بردبرد نیست

صید عیسی دارایی اظهار داشت:دلیل ندارد هر روز از مراکز ما بازدید داشته باشند این قلدر بازی ها طرف مقابل است که هر زمان و هرجا که دلش بخواهد را مورد بازرسی قرار دهد.

صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب با تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه موافق مذاکره در شبح تهدید نیستم اظهار داشت:هر مذاکره ای که همراه تهدید باشد از لحاظ عقل و حقوق بین الملل باطل است.
وی ادامه داد:مذاکره ای که بالای سرت شمشیر بگیرند و بگویند باید اینگونه باشد که ما می گوییم که دیگر اسمش مذاکره نیست.
دارایی تصریح کرد:مذاکره وقتی صورت می گیرد که چند کشور روی میز مذاکره با احترام متقابل مسائل خود را مطرح کنند و در خصوص آن گفتگو کنند.
وی با رد اظهارات آمریکایی مبنی بر بازدید های نامحدود از مراکز ایران گفت:من مخالف این هستم که طرف مقابل از تاسیسات مابخواهد دائما بازرسی کند این نشان دهنده بی اعتمادی آنها به ماست.
نماینده اندیمشک تاکید کرد:دلیل ندارد هر روز از مراکز ما بازدید داشته باشند این قلدر بازی ها طرف مقابل است که هر زمان و هرجا که دلش بخواهد را مورد بازرسی قرار دهد.
وی ادامه داد:اگر قرار باشد این اتفاق بیفتد که ما را ۲۴ ساعته کنترل کنند که دیگر بازی برد برد به آن نمی گویند که مدنظر رئیس جمهور است.