تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۷:۲۶
کد مطلب : 94784
صبح امروز با حضور در فرمانداری و دفتر امام جمعه صورت گرفت؛

اعتراض جمعی از بانوان آبادانی به برگزاری مسابقه فوتبال بانوان در فضای باز +جزییات

عصر آبادان: جمعی از بانوان آبادانی صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه و فرمانداری نسبت به برگزاری مسابقه فوتبال بانوان در استادیوم تختی اعتراض خود را نشان دادند.

به گزارش عصر آبادان ، تعدادی از بانوان آبادانی در  اعتراض به برگزاری مسابقه فوتبال بانوان که قرار است فردا در استادیوم تختی این شهر انجام شود ، صبح امروز به دفتر امام جمعه و سپس به فرمانداری آبادان مراجعه کردند.

این بانوان که گفته می شود از خانواده های شهدا و ایثارگر هستند نسبت به انجام این مسابقه در فضای روباز و مراقبت نشده معترض هستند و خواستار لغو بازی و برگزاری آن در فضای دیگری هستند.

یکی از معترضان در گفت و گو با عصر آبادان با بیان این خبر اظهار داشت: متاسفانه موفق نشدیم امام جمعه محترم و فرماندار ویژه را ببینیم و اعتراض خود را حضوراً اعلام کنیم. با این حال عوامل فرمانداری اعلام کردند که اعتراض خود را در قالب نامه و روز شنبه به فرمانداری اعلام کنید.

وی افزود: در حالی درخواست نامه برای روز شنبه از ما کرده اند که مسابقه مذکور قرار است فردا جمعه برگزار شود و پیگیری از طریق نامه در روز شنبه فایده ای ندارد.

این بانوی معترض آبادانی تصریح کرد: ما همانجا اعلام کردیم که اگر امروز به موضوع درخواست ما رسیدگی نشود فردا در نماز جمعه مراتب اعتراض خود را بصورت جدی تر اعلام خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: آن طور که ما شنیده ایم قرار است از میهمان آقا هم برای تماشای این مسابقه دعوت شود و حتی گفته می شود که قرار است از رسانه ها نیز پخش شود  که نگرانی ها را بیشتر کرده است.

 1. منصف می‌گه:

  من میگم هر کارى و عملى که غیر شرعى باشه بایستى جلوش گرفته بشه اما بصورت قانونى
  و اگر کارى از مجراى قانونى قراره انجام بشه پس اعتراض برا چیه ؟ ایا این اعتراض به قانون نیست ؟
  این سایت یک سایت ارزشیه بایستى از ارزشها بصورت منطقى

 2. منصف می‌گه:

  سلام واقعا چرا همیشه یک عده نسبت به همه چیز معترضند قانون پس جایگاهش کجاست ؟ مگر ما با بقیه شهر ها تفاوت داریم تو همین اهواز تیمشون رو دارند اماده میکنند ببرند لیگ برتر . تو استادیوم تختى تمرین میکنند . مشکل واقعا کجاست .

 3. سهیل می‌گه:

  چرا باید این مسابقات در فضای باز برگزار بشه درحالی که امکان برگزاری ان در فضای مناسبتر وجود داره . …… این کارشان چه معنایی داره….

 4. مینا می‌گه:

  این خانمها که رفتن اعتراض کردن چون خودشون نمی تونن ورزش کنن گیر دادن به ورزش کارا.بابا نکنین اینکارا رو

 5. مرتضی می‌گه:

  متاسفانه علیرغم نظر مراجع عظام با ورود بانوان به سالن های ورزشی اقایان و نظر به اینکه استادیوم تختی فاقد پوشش لازم بوده و تمام پرسنل خدماتی انان اقایان میباشند در تعجبم چرا صدا وسیمای مرکز ابادان از روز گذشته با اب و تاب فراوان اخبار برگزاری ان را پوشش میدهد و از همگان دعوت می نماید که به جنگ با شریعت و مراجع بیایند.