تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۲:۱۷
کد مطلب : 76902
رئیس شورای شهر آبادان مطرح کرد:

باید از ظرفیت عظیم راهیان نور برای توسعه فضای سبز استان بهره برد/ بعضی نیروهای شهرداری آبادان کمکی به خدمات شهری نمی کنند

عصر آبادان: حنظل عیدانی گفت:این که ما بتوانیم سالانه با ورود بیش از ۶ میلیون نفر مهمان ، این امر درختکاری را به یک فرهنگ تبدیل کنیم و از ظرفیت های توانمند بسیج استفاده کنیم می تواند اثر گذار باشد.

به گزارش عصر آبادان حنظل عیدانی رئیس شورای شهر آبادان در جلسه علنی این شورا گفت: باید از ظرفیت راهیان نور در راستای توسعه فضای سبز بهره برد.برای اینکه با مردم مهمان نواز استان خوزستان ابراز همراهی شود اگر بتوانیم با اهداء نهال به خود کاروان ها در امر مبارزه با ریزگرد ها سهمی داشته باشیم ، کار ارزشمندی برای دنیا و‌ آخرت مان انجام داده ایم.

وی افزود: این که ما بتوانیم سالانه با ورود بیش از ۶ میلیون نفر مهمان ، این امر درختکاری را به یک فرهنگ تبدیل کنیم و از ظرفیت های توانمند بسیج استفاده کنیم می تواند اثر گذار باشد.

عیدانی اظهار داشت: با توجه به معضلاتی و عقب ماندگی هایی که در استان خوزستان وجود دارد در نظر داریم طرحی به شورای عالی استان ها پیشنهاد دهیم که ۵ درصد از در آمد های نفتی منطقه در یک مدت زمان معین در اختیار استان خوزستان قرار بگیرد که هم برای مبارزه با ریزگرد ها و هم برای جبران عقب ماندگی ها مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس شورای شهر آبادان یادآور شد: رئیس شورای عالی استان ها نیز اعلام کرد می توانیم چنین طرح هایی را پیشنهاد و مصوب بکنیم و قول دادند که از طرح های شورای شهر آبادان استقبال کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما همیشه از تغییر و تحولات درست استقبال کردیم اگر تغییرات نیروی انسانی  تبدیل به احسن باشد مورد حمایت شورا خواهد بود ، اما نیروهایی هستند که قبلا امتحان خودشان را پس دادند و نمی توانند به خدمات شهری شهرداری کمک بکنند.

حنظل عیدانی تصریح کرد: شهرداری نیرو ها را برحسب شایسته سالاری ، توانمندی و در خور شهر آبادان منصوب کند.ما حق دخالت در عزل و نصب ها را نداریم ، اما از نیرو های با کیفیت حمایت می کنیم.

  1. کیوان می‌گه:

    این … ارسن لوپن است .این شخص جاه طلب و دزد است.بعدا مردم می فهمند

  2. نادر می‌گه:

    اقای عیدانی بگین این طرح مربوط به کیه.