تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۲:۲۹:۳۰
کد مطلب : 23959

با این نرم افزار هم رانندگی کنید هم پیام کوتاه بفرستید

یک نرم افزار استثنایی مشکل رانندگان عجول که می‌خواهند هنگام رانندگی sms بخوانند را به تازگی حل کرده است.

به گزارش عصر آبادان شرکت apple برای راحتی کاربران در هنگام رانندگی، دوچرخه‌سواری و یا حتی پیاده روی یک نرم افزار منحصر به فرد تولید کرده است.

گفتنی است، این نرم افزار کاربران را قادر می‌سازد در هنگام فرستادن  sms بتوانند یک نمای گرافیکی از فضای جلوی روی خود را بر روی گوشی iphone مشاهده نمایند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند کارشناسان امیدوار هستند تا با استفاده از این نرم افزار مانع از بروز خطراتی مانند تصادف و سقوط در میان کاربران خود شوند.

اساس کار این نرم افزار استفاده از دوربین گوشی iphone برای تصویر برداری همزمان از محیط پیرامون در هنگام ارسال و یا خواندن پیرامون در هنگام ارسال و یا خواندن پیام کوتاه است.

شرکت apple در یک اختراع همسوی دیگر در نظر دارد حالت تصویر برداری زنده از محیط پیرامون را هنگامی که افراد در حال جستجو در مرورگرهای وب هستند نیز راه اندازی و اجرایی نماید.

پروژه‌های متعددی در زمینه ایجاد سهولت و راحتی کاربر در هنگام ارسال sms اختراع شده است که از آن جمله ساخت گوشی با بدنه‌ی کاملا تصادفی است.

کارشناسان امید دارند افراد با استفاده از این نوع برنامه‌ها در معرض مشکلاتی مانند برهم خوردن تعادل تنه زدن پیچ، تصادف و افتادن از پله قرار نگیرند.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران