تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴:۵۰
کد مطلب : 30071

بختیاری‌زاده: می‌خواهم فوتبال بازی کنم

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان ظاهراً تمایلی به خداحافظی از فوتبال ندارد و می‌خواهد یک فصل دیگر بازی کند.

 

سهراب بختیاری‌زاده در مورد اظهارات عبدالله ویسی که گفته بود او می‌تواند مربیگری را در کادر فنی استقلال خوزستان شروع کند، گفت: من از محبت دوستان و لطف آنها ممنونم و خودشان می‌دانند که چقدر برایم باارزش هستند ولی راستش را بخواهید فعلاً برنامه‌ای برای مربیگری ندارم و می‌خواهم یک فصل دیگر هم بازی کنم. قبلاً هم گفتم که یک فصل بازی خواهم کرد و فوتبال را بعد از یک سال کنار خواهم گذاشت.

به گزارش رهیاب نیوز، وی در مورد اینکه اگر پیشنهادی برای فصل بعد نداشته باشد چه تصمیمی خواهد گرفت، افزود: با اما و اگرها کاری ندارم و الان هدف مهم من این است که یک سال دیگر بازی کنم. هیچ اراده‌ای نمی‌تواند جلوی بازی کردنم را بگیرد و این خودم هستم که در مورد خداحافظی از فوتبال تصمیم می‌گیرم. الان پیشنهادی ندارم و تمرینات انفرادی را انجام می‌دهم تا در آمادگی کامل باشم، حالا باید دید در آینده وضعیت چگونه خواهد شد.

مدافع پیشین تیم ملی که سابقه بازی در جام جهانی را هم دارد در مورد پیش‌بینی‌اش از عملکرد شاگردان کی‌روش در برزیل گفت: ما باید منطقی فکر کنیم. همه می‌دانند که پتانسیل فوتبال ما چقدر است و با این همه مشکل ساختاری، نباید دنبال نتیجه گرفتن باشیم. مهم این است که چیزهای زیادی از تورنمنت بزرگی چون جام جهانی بیاموزیم و در این رقابت‌ها شیک و جنتلمن حاضر شویم.

بختیاری‌زاده در پاسخ به این پرسش که «آیا موافق تمدید قرارداد فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش هستید؟»، گفت: مشکل فوتبال ایران این مسائل نیست و بزرگترین مربیان دنیا هم نمی‌توانند برای این فوتبال و این جریانی که برای آن حاکم است، کاری کنند. ما نیازمند حضور مربیان خوب خارجی در سطح فوتبال پایه و لیگ برتر هستیم تا تیم ملی کشورمان رشد کند. همیشه یک تیم ملی خوب، از دل یک لیگ قوی بیرون می‌آید و ما ابتدا باید لیگ‌مان را قوی کنیم.
تسنیم