تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۱۹:۰۹
کد مطلب : 20449

بدمینتون آبادان مربی آقا ندارد

رئیس هیئت بدمینتون آبادان گفت: به دلیل نبود حتی یک مربی در آبادان بدمینتون آقایان فعال نیست. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921219000752#sthash.KqfNCBWU.dpuf

خبرگزاری فارس: بدمینتون آبادان مربی آقا ندارد

عصر ابادان – مژگان منوچهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: در تاریخ نوزدهم و بیست‌ویکم اسفندماه، یک دوره کلاس داوری بانوان توسط هیئت بدمینتون استان خوزستان در اهواز برگزار می‌‌شود و سه نفر از آبادان برای این دوره ابراز علاقمندی کردند که طی روزهای آینده در این کلاس‌ها شرکت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل عدم وجود حتی یک مربی برای آقایان، بدمینتون آقایان فعال نیست.

رئیس هیئت بدمینتون آبادان ادامه داد: باید بدمینتون آبادان در تمام سالن‌‌ها به صورت جدی فعال شود زیرا در آبادان از گذشته و تاکنون ورزشکاران بزرگی بوده‌‌اند.

منوچهری افزود: هیئت بدمینتون آبادان در قسمت خانم‌ها تا اندازه‌‌ای توانمند است و مربیان و داوران خبره‌‌ای دارد؛ حتی از شهر خرمشهر جهت مربی بانوان با بنده تماس می‌‌گیرند.

رئیس هیئت بدمینتون آبادان در پایان گفت: به عنوان مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان آبادان درخواست یک سالن مجزا برای خانم‌ها را کردم که اعضای شورای اسلامی شهر آبادان، سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت پالایش نفت آبادان ضمن تأیید این درخواست حمایت خود را اعلام کردند.