تاریخ انتشار خبر: ۶ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۳:۲۲:۰۰
کد مطلب : 18979

برای احیای ورزش آبادان نیازمند همدلی مسئولان هستیم

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: برای احیا و کمک به ورزش آبادان، باید همه مسئولان دستگاه‌ها و سازمان‌ها دست دردست هم دهند و تمام امکانات را به کار گیرند.

عصر آبادان – به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، پیمان ادیبی عصر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان آبادان با ابراز خرسندی از توجه مسئولان شهر آبادان نسبت به برگزاری شورای ورزش این شهر پس از پنج سال، اظهار کرد: امیدواریم با تغییر دیدگاه‌ها و با قید فوریت ضمن ایجاد این شورا، جلسات شورای ورزش آبادان ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: برنامه تجلیل از قهرمانان و نخبگان ورزشی شهر آبادان را در دستور کار قرار داده‌ایم و امیدوارم که بتوان در بهترین شکل ممکن از آنان تقدیر شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: بنا داریم با همکاری و همدلی مسئولان شهر آبادان، برای کمک به ورزش آبادان دست در دست یکدیگر داده و این امر مهم را دراین شهر احیا کنیم.

ادیبی اشاره کرد: چند روز قبل که در حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان سه کلان شهر بزرگ ایران بودیم، از حضور ۱۲ قهرمان جهانی در شهر آبادان حیرت زده شده بودند و این نشان از ظرفیت و اهمیت بالای ورزش در آبادان دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنا داریم از این ورزشکاران تجلیل صورت پذیرد و زحمات آنان مورد تقدیر قرار گیرد.