تاریخ انتشار خبر: ۳ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۸:۵۴
کد مطلب : 21567
سرلشکر جعفری در گلزار شهدای اهواز:

برای ارتقای فرهنگی جامعه باید فرهنگ ایثار و یاری دین خدا را در جامعه گسترش دهیم

عصر آبادان : سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، در گلزار شهدای بهشت آباد اهواز بعد از ادای احترام به روان پاک شهیدان، گفت: در مجموع در این چند روز که در یادمان های مختلف حضور داشتم عطر و نفس شهیدان دلگرمی و امید فراوانی را به من داد.

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، در گلزار شهدای بهشت آباد اهواز بعد از ادای احترام به روان پاک شهیدان، گفت: در مجموع در این چند روز که در یادمان های مختلف حضور داشتم عطر و نفس شهیدان دلگرمی و امید فراوانی را به من داد.

وی افزود: شهدا به زیارت ما نیازی ندارند و این ما هستیم که از حضور شهدا بهره‌مند می‌شویم و هیچگاه نباید فراموش کنیم که عزت و اقتدار امروز کشورمان را مدیون خون پاک شهیدان هستیم و این خون‌های پاک انقلاب ما را تضمین کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران در پاسخ به سوالی در خصوص تاکید مقام معظم رهبری بر مقوله فرهنگ خاطر نشان کرد: برای ارتقای فرهنگی جامعه باید فرهنگ ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی و همچنین یاری دین خدا را که همان حیات طیبه است و در این جا به وفور می توان آن را پیدا کرد در جامعه گسترش دهیم که خوشبختانه این فرهنگ در راهیان نور هر سال بیشتر از سال گدشته جاری است.

 

گفتنی است سرلشگر جعفری پس از ۴روز حضور خانوادگی در زیارتگاههای دفاع مقدس در روز پایانی در مزار شهدای اهواز حضور یافته و پس از اهدای گل به مزار شهید سیدعلی هاشمی به زیارت قبور سایر شهدای دفاع مقدس نیز رفته و ضمن اهدای گل و نثار فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمود.

در این برنامه سردار شاهوارپور فرمانده سپاه استان خوزستان نیز حضور داشت.