تاریخ انتشار خبر: ۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۷:۵۰
کد مطلب : 75000
معاون سابق فرماندار آبادان در گفت وگو با عصر آبادان:

برای اینکه شائبه ای به وجود نیاید استعفا دادم / احساس تکلیف کردم و وارد عرصه انتخابات شدم

عصر آبادان: سید محمد مولویدر گفت وگو با این پایگاه خبری ، احساس تکلیف خدمت به مردم آبادان را دلیل استعفای خود و ورود به عرصه انتخابات دانست.

به گزارش عصر آبادان ، سید محمد مولوی معاون مستعفی فرماندار ویژه آبادان در گفت وگو با عصر آبادان در خصوص استعفای خود اظهار داشت: بعد از وصول بخشنامه وزارت کشور در خصوص اینکه افرادی که پست های سیاسی مانند فرمانداری ، استانداری و معاونت استانداری دارند استعفا دهند.
وی افزود: با وجود اینکه در بخشنامه ، معاونت فرمانداری ها ذکر نشده بود ، اما با این تفاصیل که معاونت سیاسی فرمانداری یکی از ارکان های اصلی برگزاری انتخابات است و امکان اعمال قدرت نفوذ دارد ، برای اینکه شائبه ای برای مردم به وجود نیاید و حاشیه ها را از خود دور کرده باشم استعفا دادم.
مولوی خاطرنشان کرد: به جهت احساس تکلیف خدمت به مردم عزیز آبادان وارد عرصه انتخاباتی شدم و امیدوارم که مردم عزیز بنده را بعنوان خادم خود بپذیرند.
گفتنی است سید محمد مولوی معاون سابق فرماندار بود که پیش از آن نیز ریاست اداره آموزش و پرورش آبادان را به عهده داشت. وی کارنامه موفقی از دوران مدیریت خود بر جای گذاشته است. مولوی اولین نفری است که برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آبادان اعلام آمادگی کرده است.