تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۰:۰۰
کد مطلب : 110144
مولوی ؛ نامزد ائتلاف اصولگرایان در آبادان:

برای رفع مشکلات معیشتی مردم باید دست به کار شد/بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت

نامزد ائتلاف اصولگرایان در آبادان گفت: مردم ما از وضعیت اقتصادی موجود خسته شده اند و یک مجلس کار آمد می تواند مشکلات معیشتی آنان را برطرف کند.

سید-محمد-مولوی

به گزارش عصر آبادان ، سید محمد مولوی یکی از سه نامزد ائتلاف اصولگرایان آبادان در گفت و گو با خبرنگار عصر آبادان با اشاره به انتخابات ۷ اسفندماه اظهار داشت:مردم ما شرایط بد اقتصادی را تجربه می کنند و اگر یک تیم کار آمد با رویکرد حل مشکلات اقتصادی کشور وارد مجلس شوند می توان به رفع مشکلات معیشتی آنان امیدوار بود.

وی افزو.د: از نظر ما بن بستی وجود ندارد .ما یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت.مردم آبادان همواره مورد بی مهری قرار گرفته اند اما ما آمده ایم تمام قد در خدمت مورد مردم باشیم.

مولوی در پاسخ به سوال خبرنگار عصر آبادان که شعار معروف “آبادان وفادارتم”  از سوی ستاد حامیان شما به چه منظوری تعیین شده است ، گفت: آبادان وفادارتم گرچه مختصر وساده است اما معنای زیادی دارد. وفاداری به مردم ، به ولایت فقیه ، شهدا ، جانبازان ، وفاداری به جوانان غیوری که اعتماد می کنند و گزینه های صالح را به مجلس می فرستند از جمله معانی مهم نهفته در این شعار کوتاه است.

این نامزد انتخاباتی خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر ، آبادان برای مدیران نالایق ، امن ترین مکان بوده است. اما مردم به گزینش چهره های جدید روی آورده اند و می خواهند به افراد با برنامه ، ارزشی و ولایتمدار اعتماد کنند تا حاشیه ی امنی برای مدیران نالایق باقی نماند.

معاون سابق فرماندار آبادان در پایان یادآور شد: آبادان شهری با سابقه ارزشمند و افتخار آمیز و عشق به اهل بیت(ع) و ولایت فقیه است و حیف است خروجی انتخاباتش پیام دیگری داشته باشد.

سید محمد مولوی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبادان سابقه ی موفقی در مدیریت اداره آموزش و پرورش آبادان دارد و پیش از حضور در انتخابات معاون فرمانداری ویژه آبادان بود. وی از بخت بالایی برای حضور در مجلس برخوردار است.

  1. محسن می‌گه:

    سه نامزد ائتلاف اصولگرایان آبادان چه کسانی هستند عصرآبادان؟