تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۷:۵۹
کد مطلب : 77941
هاشمی در گفت و گو با سالنامه آرمان:

برای صحبت درباره مسائل هسته ای خدمت رهبری رفتم/ ایشان فرمودند دیروز روحانی اینجا بود و راضی رفت/ شما نگران نباشید

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رابطه من با رهبری مثل سابق که نمی تواند باشد؛ من آن زمان یا تلفن یا ملاقات داشتم. الان کار آن طوری در بخش ما نیست. ما اینجا کارهایمان را می کنیم و ایشان باید امضا کنند.

هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با سالنامه روزنامه آرمان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آخرین ملاقات وی با رهبری چه زمانی بوده، اظهار کرد: یکی دو هفته پیش با رهبری ملاقات داشتم که این بار به خاطر مسائل هسته‌ای به آنجا رفتم که آقا در جلسه قبلی قدری سخت گیری کرده بوند.

وی همچنین افزود: من خدمتشان رفتم که بگویم سخت گیری نکنیم و الان در شرایطی نیست که اینگونه باشد و می خواستم بیشتر توضیح بدهم؛ صحبت هایم را کردم ولی ایشان آخرش گفت که دیروز آقای روحانی اینجا بود و از اینجا راضی رفت. شما نگران نباشید.

هاشمی در ادامه اظهار کرده است: بعد هم دیدیم که همینطور بوده و آقا در ملاقات بعدی دستشان را در خیلی چیزها باز گذاشته اند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفته است: رابطه من با رهبری مثل سابق که نمی تواند باشد؛ من آن زمان یا تلفن یا ملاقات داشتم. الان کار آن طوری در بخش ما نیست. ما اینجا کارهایمان را می کنیم و ایشان باید امضا کنند.

وی در پایان تصریح کرده است: آن روابط عاطفی‌مان برقرار است و ماهی یک بار دور هم می نشینیم و حرف‌های طلبگی و امروزی می زنیم.

انتهای پیام/ط