تاریخ انتشار خبر: ۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۳:۳۶
کد مطلب : 36494
نامه وزیر به مدیرعامل منطقه آزاد اروند:

برای صنعت ،معدن و تجارت آبادان رئیس انتخاب کنید/بعد از آن، اختیار ما دست شماست!

عصر آبادان: وزیر صنعت ،معدن وتجارت با ارسال نامه ای به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند اختیارات این وزارتخانه در منطقه را به این سازمان تفویض کرد.

به گزارش عصر آبادان، محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت با ارسال نامه ای به اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند وظایف و ماموریت های این وزارتخانه را در منطقه آزاد اروند به این سازمان سپرد.

وی همچنین از زمانی خواست ، مدیریت جدید این اداره را بر اساس تشخیص سازمان منطقه آزاد ، معرفی کند.

متن این نامه در ذیل آمده است:

جناب آقای زمانی

مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی اروند

با سلام

احتراماً به موجب اختیار حاصل از صدر ماده ۲۷ ، قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجای-صنعتی جمهوری اسلامی ایران و پیرو نامه شماره ۲۵۴۲۷۵/۶۰ مورخ ۲۷/۱۱/۹۲  ، تفویض کلیه اختیارات و مسئولیت های مرتبط با ماموریت های وزارت صنعت،معدن و تجارت در منطقه مذکور ، کان لم یکن می گردد.

لذا با استناد بند (ب) ماده ۲۷ قانون صدرالاشاره ، مقتضی است نسبت به معرفی شخص،اشخاص ذیصلاح واجد شرایط جهت مدیریت دستگاه اجرایی مرتبط با وظایف وزارت صنعت،معدن و تجارت اقدام نمایید.

بدیهی است تا انتصاب مدیرمربوطه ، اتخاذ و اعتبار تمامی تصمیمات مرتبط با این وزارتخانه منوط به تایید اینجانب است.

محمد رضا نعمت زاده

گفتنی است این نامه تنها برای محمد سعید انصاری  یکی از سه نماینده مردم آبادان رونوشت شده است.

 1. یه آبادانی می‌گه:

  سراب خانه‌دار شدن برای شهروندان اروند
  http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930505001013

 2. ناشناس می‌گه:

  اصلا بیابند مهر امضا وزیر را بدهند به آقای نماینده!! ایشان هم هر چی خواست انشا کنند…..وزیر این جوری واقعا نعمته… نعمته….

 3. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  گمانه های موجود.۱. انتخاب مدیر بعهده نماینده مذکور است . ۲. گزینه مورد نظر در دسترس میباشد. ۳.نماینده مذکور عضو کمیسیون صنعت و معدن میباشد. ۴. نماینده مذکور با لیدرهای کارگزاران سازندگی می پرد. ۵.بقیه نمایندگان ابادان ول معطلند. ۶. سهم نمایندکان در جای خودش محفوظ است . ۷……….

  • رمضان برادر شعبون می‌گه:

   وزیر اینجوری. نعمته….. نعمته….نعمت…..البته برای نماینده

   • شعبون برادر رمضان می‌گه:

    آقای وزیر که گوش بفرمان نماینده است برود به وضع نابسامان صنعت معدن وتجارت.برسد و وظایف مربوط به مناطق آزاد را به مسولان ذیربط واگذارد.درحال حاضر رییس اداره صنعت معدن وتجارت آبادان با توجه به نامه شما کیست وظایفش چیست.وتاچه اندازه اختیار دارد….آقایان منطقه آزاد…قانون را اجرا کنید.. حال چه وزیر و چه نماینده خوشش بیاید یا نیاید…. رهبر انقلاب وعشق مسلمین وپناه مستضعفین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای شما رامکلف به اجرای قانون کرده است..پس به وظایف خود احترام گذاشته و به فکر جمع کردن توشه برای آخرت باشیم…… و چه زود میگذرد …..