تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۵:۱۴
کد مطلب : 48992
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان:

برای قضاوت در خصوص صعود نفت به لیگ برتر زود است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای قضاوت در خصوص صعود نفت به لیگ برتر کمی زود است و این تیم به زمان احتیاج دارد.

خبرگزاری فارس: برای قضاوت در خصوص صعود نفت به لیگ برتر زود است

به گزارش عصر آبادان، کارلوس مانوئل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان با ابراز رضایت از نمایش بازیکنانش در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته اول اظهار کرد: بازیکنان نفت آبادان در روز بازی با اتکا تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار بردند و موفق شدند این مسابقات را به خوبی آغاز کنند.

وی افزود: من به تازگی وارد فوتبال ایران شدم و شناخت چندانی از این فوتبال ندارم، اما در این مدت پتانسیل بالای بازیکنان ایرانی را دیدم و نفت را تیمی قابل پیشرفت می‌دانم که در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص بازی این تیم در مقابل اتکا تصریح کرد: هفته اول ناهماهنگی‌هایی وجود دارد و این موضوع اجتناب‌ناپذیر است، ما هفته به هفته خود را در میدان پیدا خواهیم کرد و قدر موقعیت‌های خود را بیشتر خواهیم دانست.

مانوئل ادامه داد: با دیدن هفته اول نمی‌توان یک تیم را مدعی جلوه داد و تیم دیگر را کاندید سقوط، هنوز برای قضاوت در این خصوص کمی زود است و هفته‌های آینده عیار تیم‌ها را بهتر مشخص خواهد کرد.

وی در پایان عنوان کرد: در این دیدار سعی کردیم ترکیب جوان و با تجربه‌ای را به میدان بفرستیم و مشاهده شد که هماهنگی خوبی را در زمین بازی از خود نشان دادند.

منبع: فارس

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930714000326#sthash.ByS8YjL2.dpuf