تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۴:۵۵
کد مطلب : 74498
پارو سرپرست صنعت نفت در گفت وگو با عصر:

برای ۳ امتیاز بازی با اتکاء ، منتظر رأی کمیته انضباطی هستیم/ هواداران صنعت نفت یکشنبه به ورزشگاه بیایند

عصر آبادان: فقط صنعت نفت نیست که امتیاز بازی با اتکاء برای آن لحاظ نشده و به همین خاطر منتظر اعلام رای کمیته انضباطی در این خصوص هستیم.

به گزارش عصر آبادان ، احمد پارو سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاس به سوال عصر آبادان مبنی بر نتیجه نهایی بازی با اتکای گلستان اظهار داشت: همانطور که می دانید تیم اتکای گلستان در مقابل صنعت نفت در هفته دوم دور برگشت مسابقات حاضر به بازی با ما نشد که البته این حالت در هفته های بعد برای رقبای دیگر این تیم به وجود آمد.

وی افزود: بنابراین فقط صنعت نفت نیست که امتیاز بازی با اتکاء برای آن لحاظ نشده و به همین خاطر منتظر اعلام رای کمیته انضباطی در این خصوص هستیم.

پارو خاطر نشان کرد: چنانچه سه امتیاز بازی با اتکا به حساب صنعت منظور شود تیم ما ۲۷ امتیازی می شود و تا پایان هفته چهاردهم با فاصله یک امتیاز نسبت به تیم اول یعنی مس رفسنجان ۲۸ امتیازی در رتبه دوم قرار خواهیم گرفت.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یادآور شد: از طرف دیگر چنانچه تیم اتکاء از جدول مسابقات کنار گذاشته شود همه تیم ها ۱۳ بازی انجام داده اند و امتیاز تیم هایی که در دور رفت بازی ها از اتکا امتیاز گرفتند، کسر می شود. به همین جهت چه امتیاز ما افزوده شود و یا از رقبای ما امتیاز کسر شود چندان تفاوتی نخواهد کرد.

وی همچنین به بازی آینده این تیم در مقابل شهرداری تبریز اشاره کرد و گفت: این بازی از حساسیت ویژه ای برخوردار است و سه امتیاز می تواند در ادامه راه برای صعود به لیگ برتر کمک بزرگی  کند.

پارو از هواداران خواست روز یکشنبه به ورزشگاه بیایند و از تیم محبوب آبادان حمایت کنند.