تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , مهر, ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۸:۱۵
کد مطلب : 125188
معاون نیروی انتظامی خوزستان:

برخورد با یک فروشنده کالای قاچاق در پاساژ کربلائی اهواز/ ۶۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت قاچاق کشف و ضبط شد

معاون نیروی انتظامی خوزستان گفت: در روزهای گذشته یک واحد متخلف در پاساژ کربلائی اهواز به دلیل فروش کالای قاچاق پلمب شد.

سرهنگ علی قاسم‌پور در گفتگو با خبرنگار رهیاب درباره اتفاقات اخیر در پاساژ کربلائی اهواز اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی استان خوزستان بنا به درخواست شهروندان و برخی از کسبه بازار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا اقدام به پلمب یک مغازه کرد.

وی با بیان اینکه این واحد در مرکز شهر و پاساژ کربلائی قرار داشت، گفت: مأموران پلیس پس از کسب گزارش‌های مردمی به همراه مأموران اصناف و تعزیرات به این واحد رفتند و ۶۰۰ دستگاه گوشی موبایل و تبلت قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال را ضبط کردند و پرونده خاطی را به مراجع قضائی جهت اقدام و رسیدگی ارسال کردند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان خوزستان افزود: پس از اینکه مأموران انتظامی برای پلمب این واحد تجاری اقدام کردند، شخص مغازه دار اقدام به پیشنهاد رشوه ۳۵۰ میلیون ریالی به مأموران پلیس ارائه داد و پس از امتناع مأموران از دریافت این مبلغ و صورت جلسه کردن موضوع اقدام به حاشیه سازی کرد. پس از این اقدام برخی اشخاص فضا سازی کردند که پلیس به دنبال تعطیلی پاساژ است در حالی که ما فقط با فروشندگان کالای قاچاق برخورد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مغازه داران حاضر در پاساژ کربلائی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند، بیان کرد: پلیس با واحد متخلف در آن پاساژ برخورد کرد و مشکلی متوجه کسبه‌ای که به صورت صحیح و قانونی در حال فعالیت هستند، نیست.

سرهنگ قاسم‌‌پور با اشاره به فعالیت شرکت‌های گوشی سازی در خوزستان عنوان کرد: ما برای جلوگیری از بیکار شدن نیروهای بومی تلاش‌های خود را در حوزه مبارزه با کالای قاچاق افزایش می‌دهیم و خوشبختانه مردم استان هم در این باره با ما همکاری‌هایی داشتند.

وی اظهار داشت: مبارزه پلیس با فروشندگان کالای قاچاق ادامه دارد و این شامل همه محصولات قاچاق می‌شود چرا که این افراد با اقدامات خود سبب ضربه زدن به اقتصاد مقاومتی و متشنج کردن بازار می‌کنند.

انتهای پیام/