تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۸:۵۲
کد مطلب : 89660

برخورد مرگبار آردی با پژو متوقف کنار اتوبان

ترافیک سنگینی در این اتوبان رخ داده بود و آتش‌نشانان بلافاصله راننده ۵۳ ساله را که نقش بر زمین بود تحویل عوامل اورژانس می‌دهد که مشخص می‌شود جان خود را از دست داده است.

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه خودروی پژو آر.دی با یک خودروی پژو ۴۰۵ که در حاشیه اتوبان متوقف بود، خبر داد.

جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۵:۳۸ امروز حادثه برخورد دو دستگاه خودور در غرب به شرق اتوبان کرج نرسیده به آزادگان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران ایستگاه ۷۶ به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کنار بزرگراه توقف کرده بوده و راننده آن نیز بیرون از خودرو ایستاده بود که به یکباره خودروی پژو آر دی برخورد می‌کند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: ترافیک سنگینی در این اتوبان رخ داده بود و آتش‌نشانان بلافاصله راننده ۵۳ ساله را که نقش بر زمین بود تحویل عوامل اورژانس می‌دهد که مشخص می‌شود جان خود را از دست داده است.

ملکی افزود: خانم ۵۰ ساله‌ای نیز در داخل خودرو بود که در اثر این تصادف دچار مصدومیت‌هایی شده بود.

ملکی افزود: در نهایت خودروها به محل امنی منتقل شدند و در ساعت ۶:۰۳ عملیات این حادثه به پایان رسید. علت این حادثه را نیز پلیس راهور باید اعلام کند.

منبع: فارس