تاریخ انتشار خبر: ۴ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳:۲۴
کد مطلب : 105719

برخی از فسادهای اقتصادی در مناطق نفت خیز جنوب محرز شده است

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: برخی از فسادهای رخ داده در بحث اقتصادی برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر محرز شده و امیدواریم برخوردهای لازم صورت بگیرد.

حجت الاسلام سید محمدرضی مرعشی در گفتگو بارهیاب اظهار داشت: با توجه به گستردگی وتعداد نیروهای موجود در مناطق نفت خیز جنوب این شرکت می‌تواند در بحث امر به معروف و نهی از منکر موثر باشد.

وی افزود: یکی از وظایف ستاد امر به معروف استان خوزستان به جز فرهنگ سازی بحث نهی از منکر است که با تدابیری همچون بازرسی‌های نامحسوس در حال انجام است.

معاون ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان عنوان کرد: متأسفانه در مناطق نفت خیز جنوب گزارشاتی درباره اتختلاط همکاران در برخی از قسمت‌ها و برخی از مشکلات در حوزه اقتصادی رسیده که مایه نگرانی و تأسف است.

وی بیان کرد: برخی از فسادهای رخ داده در بحث اقتصادی برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر محرز شده و امیدواریم برخوردهای لازم صورت بگیرد؛ همچنین امیداوریم دادگستری استان خوزستان و اداره اطلاعات به اندازه‌ سهم ستاد در برخورد با مفاسد همکاری کنند.

حجت الاسلام مرعشی گفت: علی‌رغم دستور مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب هنوز بحث آموزش ضمن خدمت برای کارکنان شرکت مورد توجه قرار نگرفته است و امیدواریم توجه بیشتری به این موارد کنند.

انتهای پیام/