تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۵:۴۷
کد مطلب : 29477
دکتر سعدون زاده:

برخی مدیران از الان مشغول تهیه و تدارک هزینه های تبلیغاتی انتخابات هستند / بعضی ها در منطقه آزاد نمی گذارند جوانان این شهر استخدام شوند

دکتر جواد سعدون زاده گفت: ما از سال ۸۳ دنبال منطقه آزاد شدن بودیم اما الان برخی از این مسئولان با رانت اطلاعاتی و جذب نیروی غیر بومی و بی کار گذاشتن جوانان این شهرستان ، ازداوج آنان را به تاخیر می اندازند.

دکتر جواد سعدون زاده نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی در مراسم جشن ازداواج دانشجویی و جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور این شهرستان بیکاری را دلیل عدم تمایل جوانان آبادانی برای ازدواج دانست و اظهار داشت : علت عدم ازداج جوانان بیکاری است آن هم در شهری که منابع مالی و اقتصادی فراوانی دارد.

168221_orig

وی افزود: زمانی که به سازمانی مانند منطقه آزاد میروم و از مدیر عامل می خواهیم که چند نفر را استخدام کنید پاسخ می دهند که استخدامی نداریم. از آنجایی که ما که دستگاه یا تشکیلات اطلاعاتی نداریم بعدها متوجه می شویم ۴۵۰ نفر نیرو جذب کردند و ما از آن بی خبر مانده ایم.

سعدون زاده خاطر نشان کرد:نتیجه این کار همین است که  آمار بیکاری ما آبادانی ها بالاست و باعث می شود علیرغم همه منابعی که داریم از جهت بیکاری آمارمان از دیگر شهر ها بیشتر بشود.

نماینده مردم آبادان یادآور شد: برخی از این افراد برای انتخابات آینده مشغول تهیه و تدارک هزینه های تبلیغاتی هستند و معلوم نیست چه کار می کنند.

وی تصریح کرد: ما از سال ۸۳ دنبال منطقه آزاد شدن بودیم اما الان برخی از این مسئولان با رانت اطلاعاتی و جذب نیروی غیر بومی و بی کار گذاشتن جوانان این شهرستان ، ازداوج آنان را به تاخیر می اندازند.

 1. ناشناس می‌گه:

  آقایون نماینده / شما دلتون واسه فامیلهای خودتون میسوزه حتما والا مردم رو که فقط برای رای دادن میخواین

 2. ناشناس می‌گه:

  وای بحال ملتی که شما ..

 3. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  دستتون درد نکنه که باعث شدید ما کمی بخندیم.

 4. بیگی می‌گه:

  جناب اقای ….شما دقیقا …می کنید. و فقط چندین میلیون تومان تحت عنوان لایروبی و بنام یکی از …ها ی عزیز ….از بندر ابادان (اروندکنار)…و …از این مدیر حمایت می کنید.که ایشان در سراسر سازمان بنادر و شهرستان ابادان به اینطور کارها معروف هستن اخه تا کی؟
  ضمنا خود اقای مدیر در چندین جا اعلام نموده که از …نقطه ضعف گرفته نمی توان کاریش کنید.

 5. رضا می‌گه:

  پیمانکارهای شهرداری که همه از …هستند جناب …
  انجام پروژه شهرداری بدون …!
  مثلا پارک …

 6. س می‌گه:

  منظورتون از ۴۵۰ نفر از بدو تأسیس سازمانه

 7. ناشناس می‌گه:

  با سلام خدمت دکتر با گفت این ۴۵۰ نفر نیرو از کجا بودن در ثانی شما کم ….کسی … باز گو نمیکنه

 8. حبیب می‌گه:

  لطفا ژست دایه ی دلسوز از تر از مادر نگیر چون تو و اونی که توی سازمانه از یک قماشید وقتی منافعتون تو یک جهته همدیگه رو تصدیق می کنید در غیر این صورت مثلا جانب مردم رو میگیرید که اون یکی رو بکوبید .