تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۲:۲۱:۳۹
کد مطلب : 80544
امام جمعه موقت اهواز:

برخی وقتی عدالت به سمت فرزندانشان می رود دادشان بلند می شود/بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم خدمات بزرگی انجام داده اند

آیت الله حیدری گفت:بعضی افراد که برای خود جایگاه بالایی قائل هستند حرفهایی می زنند که به همدلی و همزبانی خدشه وارد می کنند مثل برخی حرفهایی که بنا به تعبیر رئیس قوه قضائیه عدالت را فقط برای دیگران می خواهند اما اگر عدالت به سمت آنها و فرزندانشان بروند دادشان بلند می شود و به سیاه نمایی و…دست می زنند.

آیت الله حیدری امام جمعه موقت اهواز در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای امام خمینی با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران در اردیبهشت ماه اظهار داشت:سپاه پاسدارن از نعمت های الهی بر ملت ایران است خداوند بر قلب مبارک حضرت امام تاسیس سپاه پاسداران را انداخت.

وی ادامه داد:رسالت سپاه در قانون اساسی مشخص شده است فقط بعد نظامی نیست بلکه وظیفه پاسداری از انقلاب را به عهده دارد یعنی اگر برای پاسداری از انقلاب نیاز باشد عملیات نظامی انجام دهد مثل هشت سال دفاع مقدس این کار را انجام خواهد داد.
آیت الله حیدری تاکید کرد:اگر پاسداری از انقلاب اقتضای کار فرهنگی را کند سپاه این کار را می کند کما اینکه این همه کار فرهنگی توسط بسیجیان در سراسر کشور انجام می گیرد.
وی ادامه داد:اخیرا یک شبکه تلویزیونی به نام افق را راه اندازی کردند که بسیار با محتواست مردم مراجعه کنند و برنامه های خوب این شبکه را ببیند.
امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد:اگر پاسداری از انقلاب اقتضای کار اقتصادی را کند سپاه در این عرصه هم وارد می شود کما اینکه بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم بزرگترین خدمات اقتصادی را در این کشور انجام داده اند این طرح آبرسانی الغدیر کار قرارگاه خاتم الانبیاست.
وی در خصوص مذاکرات هسته ای عنوان داشت:دولتی ها و طرفداران دولت این توافق لوزان را در بوقو کرنا کردند آن را فتح الفتوح نامیدند به هم تبریک می گفتند از طرفی بعضی منتقدین چنان سیاه نمایی کردند که همه چیز از دست رفته است و تمام شده است اما مقام معظم رهبری آب پاکی را روی دست این دو گروه ریخت و فرمودند هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است.
آیت الله حیدری گفت:بعضی افراد که برای خود جایگاه بالایی قائل هستند حرفهایی می زنند که به همدلی و همزبانی خدشه وارد می کنند برخی عدالت را فقط برای دیگران می خواهند اما اگر عدالت به سمت آنها و فرزندانشان بروند دادشان بلند می شود و به سیاه نمایی و…دست می زنند.
وی ادامه داد:مطرح کردن بحث دلواپسان از طرف این آقایان و تشبیه با دلواپسان زمان امام که او را اذیت کردند یک قیاس مع الفارقی است کسانی که زمان امام دلواپسی می کردند نمونه اش نهضت آزادی بود که در جنگ و مبارزه با اسرائیل نق می زدند و اظهار دلواپسی می کردند امام از دست اینها راضی نبود چون دلولپسی اینها در راستای خدمت به اسرائیل بود اما دلواپسی دلسوزان انقلاب کجا؟