تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۱:۰۳
کد مطلب : 85284
از 16 اردیبهشت‌ماه جاری انجام می‌شود

برقراری پرواز مسیر آبادان به بندرعباس توسط هواپیمایی آسمان

رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان از برقراری پرواز مسیر آبادان ـ بندرعباس و به عکس، توسط این شرکت از فرودگاه آبادان خبر داد.

محمدجواد بچاری ، با اشاره به برقراری پرواز مسیر آبادان ـ بندرعباس و به عکس، توسط این شرکت از فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان، از شانزدهم اردیبهشت ماه جاری اظهار کرد: این پرواز روزهای چهارشنبه هر هفته به انجام می‌رسد.

وی با بیان اینکه پرواز مذکور بنا به کثرت تقاضای مردم انجام می‌شود، گفت: پرواز مسیر آبادان ـ بندرعباس و به عکس، در ساعت ۸ صبح چهارشنبه هر هفته از آبادان به سمت بندرعباس و ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه از بندرعباس به سمت آبادان صورت می‌گیرد.

رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان تصریح کرد: با افزوده شدن این پرواز، شمار پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان از فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان به مقاصد مختلف به رقم ۱۵ پرواز می‌رسد.

بچاری یادآور شد: این شرکت به طور هفتگی از آبادان شش پرواز به تهران، شش پرواز به شیراز، دو پرواز به مشهد و یک پرواز به بندرعباس دارد.

این مسئول بیان کرد: امکان افزایش پروازها در سایر مسیرها براساس ضرورت و اعلام نیاز وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیش‌تر شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در آبادان ـ بندرعباس و به عکس، پرواز داشت که آخرین پرواز آن حدود چهار ماه پیش به انجام رسید و دیگر متوقف شد.

منبع: فارس