تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۵:۴۴
کد مطلب : 43558
از ظهر امروز

برق منطقه هلال بریم آبادان با قطعی مکرر مواجه است

از ظهر امروز برق منطقه هلال بریم آبادان با قطعی مکرر مواجه شده و به گفته ساکنان منطقه این وضعیت در بسیاری از روزها حاکم است.

به گزارش عصر آبادان، مناطق مختلف آبادان از جمله هلال بریم، شهدای ذوالفقاری و برخی فرعی و بهارهای کوی قدس و منطقه امیری در طول تابستان امسال با قطعی های مکرر برق مواجه بوده‌ و این وضعیت را از گرمای ۶۰ درجه‌ای تا روزهای شرجی پشت سر گذاشته‌اند.

تحمل هوا در روزهای گرم تابستان برای خوزستانی‌ها بسیار طاقت فرساست و علاوه بر این خسارات زیادی به وسایل برقی منزل آنها نیز وارد می‌کند.

با وجود اینکه قطعی‌های برق نسبت به سال‌های گذشته در این شهرستان روند رو به بهبودی پیدا کرده اما هنوز درصد این خاموشی‌ها بسیار بالاست.

از ظهر امروز نیز منطقه هلال بریم بلوار ۹ دی با قطعی برق مواجه شده و بنا به گفته یکی از ساکنان، در بسیاری از روزها وضعیت اینچنین است.

مینا یساری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان عنوان کرد: اگر وسایل برقی و منزلمان محافظ نداشت مطمئنا تا به امروز همه این وسایل می‌سوخت.

این شهروند منطقه هلال بریم گفت: از مسئولان اداره برق انتظار داریم با انجام تعمیرات لازم مانع از قطعی برق و بروز خاموشی‌ها شوند.

دیگر شهروند منطقه ذوالفقاری آبادان نیز چنین اظهار کرد: مشکل قطعی برق مدت‌هاست مردم ایستگاه پنج ذوالفقاری(شهدا) را با خود درگیر کرده است.

وی در پایان از مسئولان مربوطه خواست در این زمینه شهروندان را هر چه بیشتر همراهی کنند.

در این زمینه تماس خبرنگار فارس با رئیس اداره برق بی‌نتیجه ماند.
منبع: فارس