تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۰:۳۰
کد مطلب : 90187
فرماندار ویژه آبادان:

برنامه‎هایی داریم تا انتخابات در آرامش و امنیت هرچه تمام‎تر برگزار شود

فرماندار ویژه آبادان با اشاره به اینکه فرمانداری‌های هر شهرستان مسئول برگزاری انتخابات است، گفت: برنامه‎هایی داریم تا انتخابات در آرامش و امنیت هرچه تمام‎تر برگزار شده و در نتایج آرا همان چیزی خوانده شود که در صندوق انداخته شده است.

به گزارش عصرآبادان، عزیزالله شهبازی با بیان اینکه انتخابات مهم‎ترین حادثه سال جاری است، اظهار کرد: باید افرادی را به نمایندگی شهر انتخاب کنیم که با امنیت و آرامش کامل، توانایی این نمایندگی را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه فرمانداری در هر شهرستان مسئول برگزاری انتخابات است، افزود: برنامه‎هایی داریم تا انتخابات در آرامش و امنیت هرچه تمام‎تر برگزار شده و در نتایج آرا همان چیزی خوانده شود که در صندوق انداخته شده است.

شهبازی ادامه داد: قطعا هر مسئله‎ای در هر زمینه‎ای آسیب‎هایی دارد و انتخابات نیز از این مورد مستثنی نیست به همین دلیل باید با کمک هم به آسیب‎شناسی دوره‎های قبلی بپردازیم تا در این دوره از بروز آسیب‎های قبلی پیشگیری کنیم.

فرماندار ویژه آبادان در ادامه تصریح کرد: در سال گذشته برنامه‎هایی که برای شهر داشتیم همه در راستای افزایش نشاط اجتماعی و آبادانی شهر بودند، از جمله پروژه‎هایی مانند جزیره شادمانی و بازارچه مرزی اروند اما امسال با توجه به آنچه در پیام رئیس‎جمهور آمده است، به دنبال نشاط سیاسی در کشور هستیم که در انتخابات شاهد تجلی آن خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: دولت امسال عزم خود را جزم کرده تا شرایط شور و نشاط و انگیزه سراسری در کشور جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.

شهبازی افزود: مشاوره در همه امور موجب خیر و صلاح است و در دین ما بسیار به شور و مشورت توصیه شده و در انتخابات نیز باید این توصیه به کار گرفته شود.

معاون استاندار خوزستان در پایان اظهار کرد: هر چه مشارکت در انتخابات بیشتر باشد، خروجی آن به عنوان نمایندگان منتخب، افرادی دلسوزتر و خدمتگزارتر خواهند بود.

منبع: فارس