تاریخ انتشار خبر: ۳ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۲:۰۰:۵۹
کد مطلب : 18687

برنامه دایی برای آینده پرسپولیسی ها

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اردوها و تدارکاتی که برای پرسپولیسی‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ام بار مالی و هزینه‌ای برای باشگاه نخواهد داشت.

عصر آبادان –  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اردوها و تدارکاتی که برای پرسپولیسی‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ام بار مالی و هزینه‌ای برای باشگاه نخواهد داشت.

علی دایی ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از حمایت هواداران پرسپولیس اظهار داشت: هواداران پرسپولیس همیشه ثابت کرده‌اند که همیشه پشت سر تیم خود و حامی پرسپولیس هستند. در بازی با صبا نیز همین موضوع را نشان دادند که جا دارد از همه آنها تشکر کنم و من از حمایت آنها سپاسگزارم.

وی افزود: اما اردوها و بازی‌های تدارکاتی که من برای تعطیلات پرسپولیس در نظر گرفته‌ام باید اعلام کنم که هیچ گونه بار مالی و هزینه‌ای برای باشگاه نخواهد داشت و همین جا می‌گویم مسئولان باشگاه به هیچ عنوان نگران نباشند و اجازه بدهند برنامه‌های تمرینی انجام شود.

وی افزود: هدف ما این است که انشاء‌الله حضور پرقدرتی در ۳ بازی آینده داشته باشیم و این برنامه‌ریزی نیز در جهت همان اهداف است که خوشبختانه هزینه و بار مالی برای باشگاه نخواهد داشت. امیدوارم که هواداران همواره ما را در این ۳ بازی مثل همیشه حمایت کنند.