تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۱:۵۵
کد مطلب : 26295

برنامه شهرداری تهران برای جام‌جهانی

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: اعضای شورای عالی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران با پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در اماکن عمومی موافقت کردند و در صورت تایید شورای تامین استان و شورای امنیت این مسابقات در اماکن شهر نمایش داده می شود.

به گزارش  تهران سما، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: به منظور ایجاد فضایی شاد، مفرح و تقویت روحیه ملی در بین شهروندان اعضای شورای عالی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران با پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در اماکن عمومی موافقت کردند و در صورت تایید شورای تامین استان و شورای امنیت این مسابقات در اماکن شهر نمایش داده می شود.
دکتر سید محمدهادی ایازی در این باره گفت: در جلسه مشترکی که شهرداری تهران با سازمان صدا و سیما ، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران داشت این موضوع مطرح شد و پس از موافقت اعضای جلسه مقرر شد تا این موضوع به تایید شورای امنیت و شورای تامین استان برسد.

وی ادامه داد: همچنین در دویست و سی و سومین جلسه شورای اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی شهرداری تهران نیز این موضوع مطرح شد و اعضای شورا به منظور ایجاد فضایی شاد، مفرح و تقویت روحیه ملی در بین شهروندان با پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در اماکن عمومی موافقت کردند.

معاون شهردار تهران ادامه داد: در صورت تایید نهایی این موضوع از سوی مراجع ذیربط این مسابقات در اماکن عمومی شهر تهران از جمله برج میلاد ، بوستان ها و باغ موزه قصر به نمایش گذاشته می شود.

انتهای پیام/