تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۷:۲۶
کد مطلب : 33480

برنامه مجلس ششمی ها برای تصاحب کرسی های بهارستان

برخی از نمایندگان اصلاح‌طلب در دوره های قبلی مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامک های تبریک برنامه ریزی جدیدی را برای ورود دوباره خود به مجلس آغاز کرده اند.

برنامه مجلس ششمی ها برای تصاحب کرسی های بهارستان

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، طی یک سال گذشته شاهد ورود زود هنگام بسیاری از سیاستمداران به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان هستیم.

این ورود شامل از خط و نشان کشیدن یکی از مسئولان دولتی برای نمایندگان مجلس آغاز شد و پس از این موضوع تقریباً همه جناح ها به خود اجازه دادند تا ۲ سال قبل از موعد انتخابات به تحلیل و یارکشی بپردازند.

در این میان اصلاح‌طلبان نیز دست از تلاش برنداشته و پس از نداشتن توفیق در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به دنبال گزینه های مختلف رفتند؛ تا جایی که حتی یکی از چهره های اصول‌گرایی را نیز تصاحب کردند.

البته در این میان تنها صحبت از ریاست مجلس آینده نبوده و برخی از نمایندگان مجلش ششم که در میان آن ها اصلاح‌طلبان افراطی نیز دیده می شوند، حتی تبلیغات خود را نیز شروع کرده اند.

این افراد که مدت زیادی از مسئولیت های آنها می گذرد و در این سال‌ها نتوانسته بودند جایگاه اجتماعی خود میان مردم را بازسازی کنند در اقدامی عجیب با ارسال پیامک های تبلیغاتی به هر مناسبتی سعی در بازگرداندن وجهه اجتماعی خود دارند.

گرچه هنوز تا انتهای مجلس نهم زمان زیادی باقی مانده است؛ اما این افراد با ارسال این پیامک های تبریک اعیاد سعی در تغییر نظر مردم نسبت به عملکرد قبلی خود در مجلس ششم دارند.

انتهای پیام/