تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۲:۴۳
کد مطلب : 50443
ئیس سازمان بسیج مستضعفین

برنامه ویژه بسیج برای راه اندازی ۴۰هزار واحد تولیدی در کشور/داعش بخشی از نقشه اسرائیل بزرگ است

سردار محمدرضا نقدی اظهار داشت:ائتلاف ضد داعشی که آمریکایی ها راه انداخته اند به فرماندهی خود داعش است این ائتلاف یک حرکت عوام فریبانه است داعش بخشی از نقشه اسرائیل بزرگ است.


 

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه افتتاح درمانگاه ولایت در اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب در خصوص اقدامات بسیج در عرصه فرهنگ و اقتصاد اظهار داشت:در عرصه فرهنگ کارهایی که بسیجیان در کشور انجام داده و می دهندبسیار است حداقل چند ساعت وقت لازم است تا تیترها و عنوان هایش را بگویم، شما دیروز شاهد بودید در بیش از ۱۱۴  نقطه از کشورمان بازسازی واقعه غدیر را داشتیم و میلیون ها نفر ناظر این برنامه بودند.

وی ادامه داد:همین هفته شاهد افتتاح حرکت راهیان نور دانش آموزی در کشور بودیم که همین امروز در اهواز با تعدادی از این دانش آموزملاقات داشتم و در زیارتگاه شلمچه با دانش آموزانی که از مشهد و سیستان آمده بودند گفتگو کردیم.

سردار محمدرضا نقدی  گفت:برنامه های بسیج در عرصه فرهنگ با ابتکارات بسیجیان در گوشه و کنار کشور فوق العاده زیاد و متنوع است در مناسبت های دینی ، در دانشگاه ها و مدارس  حضورشان را می بینید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد:در حوزه اقتصاد اقدام مهمی که در دستور کار داریم ایجاد واحدهای تولیدی است در همین راستا به جوانان آموزش های مهارتی داده شده است و تسهیلات لازم برای راه اندازی واحدهای تولیدی در اختیار آن ها قرار دادیم خوشبختانه استان خوزستان هم در این عرصه کارهای بسیارخوب و ارزشمندی انجام داده است.

وی افزود:امیدواریم با توجه به منابع محدودی که در اختیار بسیج است با جلب مشارکت سایربانک ها و نهادهای مالی کشور بتوانیم حرکت گسترده ای برای راه اندازی واحد های تولیدی داشته باشیم سال گذشته بیش از هزار واحد تولیدی را در کشور راه اندازی کردیم امسال هدفگذاری ما روی ۴۰ هزار واحد تولیدی است که امیدواریم به این هدف برسیم.

سردار محمدرضا نقدی  در خصوص ائتلاف ضد داعش آمریکا و کشورهای غربی گفت:ائتلاف ضد داعشی که آمریکایی ها راه انداخته اند به فرماندهی خود داعش است این ائتلاف یک حرکت عوام فریبانه است داعش بخشی از نقشه اسرائیل بزرگ است.

وی ادامه داد:صهیونیست ها و انگلیسی های خبیث که مادر آنها هستند  طبیعتا نمی توانند برای رسیدن به هدف خود که از نیل تا فرات است مردم همه منطقه را به دین یهود دربیاورند برای همین در دین های دیگر صهیونیسم سازی کردند بهائیت را در شیعه درست کردند  وهابیت و تکفیری ها را در اهل سنت درست کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد:اینها شاخه هایی از صهیونیست ها هستند که می خواهند آرزوهای اسرائیل را محقق کنند ولی به خواست خدا شکست خواهند خورد  کشتی آمریکا در منطقه شامات به گل خواهد نشست و ان شالله جریان عظیم بیداری اسلامی، فلسطین را آزاد خواهد کرد.